Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 5 bodů
wewere
Dan
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Dobrodružný
film
TV film
amatérský film
pořad
studentský…
USA
Československo
Velká Británie
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Sedm
(1995)
Kmotr
(1972)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Kult hákového kříže
(1998)
Zjizvená tvář
(1983)
Hanebný pancharti
(2009)
Sin City - město hříchu
(2005)
Texaský masakr motorovou pilou
(1974)
Spalovač mrtvol
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(12)
Caszidy
lekr
pankreminek
Bodos
DSjena
Jirka85
milos1274
zavinac23
Darkies
Radim12
Kritik
gefee