Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
lobster111
Peter Gurský
Bardejov, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Slovensko
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Donnie Darko
(2001)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Gran Torino
(2008)
Počátek
(2010)
Forrest Gump
(1994)
Muž s kinoaparátem
(1929)
Hanebný pancharti
(2009)
Sin City - město hříchu
(2005)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Cesta do fantazie
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
molcan2
Walcha
ChromN
notrosey
HerMajestyQB
facebook.com/petergursky
Časové pásmo bylo změněno