Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
jan19
honza toman
Mělník, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
Horor
film
TV film
koncert
seriál
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Trestná lavice
(2005)
50x a stále poprvé
(2004)
DOA: Na život a na smrt
(2006)
Sexy Pistols
(2006)
Zatím spolu, zatím živi
(2010)
Charlieho andílci
(2000)
Charlieho andílci: Na plný pecky
(2003)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
Letopisy Narnie: Princ Kaspian
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
evica001
Ing_Norek