Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 6 bodů
IwoCZ
Ivo K
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Japonsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Big Lebowski
(1998)
Tenkrát na Západě
(1968)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Odplata
(1999)
Kmotr
(1972)
Osvícení
(1980)
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Matrix
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(6)
KOZEL84
mrqe
Euchrid
W4SH4
Daemonite
WalkieTalkie
Časové pásmo bylo změněno