Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 13 bodů
KOCOUR-1
- zvíře -
Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Černá kočka, bílý kocour
(1998)
Clerks 2: Muži za pultem
(2006)
Gauneři
(1992)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Blbec k večeři
(1998)
Pátý element
(1997)
Americký gangster
(2007)
Mafiáni
(1990)
Láska nebeská
(2003)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(18)
Žíla
Landiii
janosik21
The7
matoPXB
Horez
rumbiq
Blecha
mumienka
Mrenka
Rafa
martina.k
s.cute
Eleanora
k.kroketka
PaulHauss
Banji
ThePesimist
Časové pásmo bylo změněno