Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
29 fanoušků
/ 19 bodů
Ninusha
Nina Hrčková
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vlasy
(1979)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
21 gramů
(2003)
Snídaně u Tiffanyho
(1961)
Tajemná řeka
(2003)
Control
(2007)
Sametová extáze
(1998)
Match Point - Hra osudu
(2005)
Trainspotting
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
19 bodů
Fanklub
(29)
bassator
maty9127
Qasa
Fxxx
voshvrdka
Cheeter
Kempe
Mejla10
Stanleys
misteryyy
Phoppy
Sagittaria
!Komanč
Denii
Teny
junny
Kumor
Yuksek
Piskomil
Ruffian
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno