Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Longlegs
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 7 bodů
PaintBox
Adrian K
Nitra, Nitriansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Osvícení
(1980)
Apokalypsa
(1979)
Hořký měsíc
(1992)
Dokonalý smysl
(2011)
Rivalové
(2013)
Drive
(2011)
Klub rváčů
(1999)
Mrtvý muž
(1995)
Nespoutaný Django
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(9)
Saraswati
hofrfofr
miisco
kakastromet
russell77uk
geirr
vika89
ejika333
DiaOva