Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 10 bodů
FFG
Dominik Tetur
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pozemšťan
(2007)
Big Lebowski
(1998)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Útěk do divočiny
(2007)
Amélie z Montmartru
(2001)
Pošli to dál
(2000)
Sedm životů
(2008)
Králova řeč
(2010)
Gran Torino
(2008)
Život Briana
(1979)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(13)
markyz.
Fr3d_K
Hulasek
Tygrida
3ndruu
meniz
pvpova
mr.hankey
lafanatik
Gordon01
Rumiel
Anitte
fedswe
Časové pásmo bylo změněno