Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
Scavenger
Petr Křemenský
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ace Ventura 2: Volání divočiny
(1995)
Demolition Man
(1993)
Predátor
(1987)
Rocky IV
(1985)
Blbý a blbější
(1994)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Ace Ventura: Zvířecí detektiv
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Mistrův syn
(1978)
Howlův kráčející hrad
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
latvar
Amentet
Amgis
cml22
mikpik
Scavenger