Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 8 bodů
panja
paja paja
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Horor
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
V Bruggách
(2008)
Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
(2007)
Veřejní nepřátelé
(2009)
Až na krev
(2007)
Spalující touha
(1999)
Moneyball
(2011)
Nouzový východ
(2008)
Melancholie
(2011)
Mistr
(2012)
Stud
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(9)
4daPeace
Miss.Freak
Sarael
Freckles
flash56
godsend
Yuksek
Bob_Bleacher
Fredei
Časové pásmo bylo změněno