Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 10 bodů
Phyrexian
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Japonsko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Firefly
(2002)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
(1999)
Ajťáci
(2006)
Jistě, pane premiére
(1986)
Hvězdná brána
(1997)
Black Books
(2000)
Kenpú denki Berserk
(1997)
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
Hra o trůny
(2011)
Perníkový táta
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(15)
Andrew_Deer
Drow
joshuatree
Omnislash
Radek.SCH
KuroBMW
tomaricz
Frenstat
Lukinator
Anubis 8
sankacoffee
spesini
The_Marcus
Ponified
moris.cz
postavy.cz