Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 5 bodů
Miraki
Miroslav Flídr
Náchod, Královéhradecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Narcos
(2015)
Perníkový táta
(2008)
Simpsonovi
(1989)
Stranger Things
(2016)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Útěk z vězení
(2005)
Černé zrcadlo
(2011)
Černobyl
(2019)
Hra na oliheň
(2021)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(13)
Aaron.
TheJokerCZ
Kolli
JolankaMachi
Dvojtecka
Dendie
Sidi.Day
Medwjed
Sweetie20
HappyGreppy
Annysacek
tomaskoukol
Anny.Grimmer