Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 4 body
pilniczek
Tomáš
Praha, Hlavní město Praha, Česko
člověk
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hvězdná pěchota
(1997)
Bůh žehnej Americe
(2011)
Zátah: Vykoupení
(2011)
Interstate 60
(2002)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Vetřelec
(1979)
Predátor
(1987)
Demolition Man
(1993)
Alenka v říši divů
(1951)
Metropolis
(1927)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(7)
Ghostface2
DinoRaptor
horejsek
Revanus
Jarinek82
Hejkal_03
filmikrik
Časové pásmo bylo změněno