Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
robokacka
Filmovy žralok
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Horor
Drama
Sci-Fi
Krimi
film
TV film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vetřelci
(1986)
Vetřelec
(1979)
Vetřelec ³
(1992)
Predátor
(1987)
Predátor 2
(1990)
Predátoři
(2010)
Vetřelec vs. Predátor
(2004)
Lesní duch
(1981)
Smrtelné zlo 2
(1987)
Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno