Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (520)

plakát

Agresivní virus (2014) (seriál) 

Nechávám celkové tři hvězdy, ale nakonec díky čtvrté finální řadě velká spokojenost. Jsem rád, že jsem The Strain, i přes hodně rozkolísanou úroveń jednotlivých dílů, nikdy nevzdal a díky tomu jsem se po průměrných třech řadách dočkal docela parádního zakončení této variace na Simmonsovy Hladové hry. FX je momentálně jedna z jistot (Fargo, AHS, Taboo, Legion, Atlanta) a u mě mají velké plus, že The Strain nechali i přes poměrně nízkou sledovanost dojet až do cíle tak nějak přesně podle původního plánu, díky čemuž se vše pěkně uzavřelo a hlavně nijak výrazně nenatahovalo.

plakát

V hlavě (2015) 

Nejlepsi pixarovka od Incredibles. Emocionalni naboj uvodni desetiminutovky Up roztazeny bez hlucheho mista na cely film. Neni nahoda, ze za obojim stoji Docter. Narvane napadama az na pudu. Obcas to se mnou delalo to same, jako Linklateruv Boyhood.

plakát

Foo Fighters: Sonic Highways - osm legend (2014) (seriál) 

Parádní Grohlův pomník historii americké hudby. Překvapivě skoro vůbec ne o Foo Fighters, ale hlavně o hudební minulosti toho či onoho města, kde se zrovna nahrává další song na Sonic Highways. Stylově totální mišmaš, ale funguje to perfektně a Grohl jako režisér docela zraje. Doufám, že se brzo vrhne na něco dalšího.

plakát

Železná srdce (2014) 

Nářezová válečná řežničina, jaká tu nebyla snad od Band of Brothers. Ayer si po dementní Sabotage hodně rychle napravil reputaci.

plakát

Černé zrcadlo (2011) (seriál) 

Mimořádně znepokojivý seriál, který snad bude pokračovat minimálně tou slíbenou třetí řadou. Díl White Bear je jak vystřiženej z Danteho Pekla. Vánoční speciál pak nasazenou laťku možná i přeskakuje. Nápadů je evidentně stále spousta, takže se těšim na další pokračování, protože i tady se opět dostavila poctivá porce strašidelně vizionářské deprese.

plakát

Lucy (2014) 

Transcendence 2

plakát

Můj otec je šílenec (2012) 

Po delsi dobe totalne retardovana buranska kretenska Sandlerovka, na kterou musite mit naladu, ale kdyz se trefite, tak je zabava stoprocentne zarucena. Sandler tu vypada jak vychlastanej Per Gessle a podobny hovado nehral snad od konce devadesatek. Prasacky a dementni az na pudu, ale spousta forku funguje, takze palec lehce nahoru.

plakát

Fargo (2014) (seriál) 

Bavilo mě to víc než Coenovic celovečerák. Billy Bob Thornton zase jednou naprosto luxusní záporák.

plakát

John na konci zemře (2012) 

Co jsem to kurva právě dokoukal? Lynch na tripu hadr a to mám pro Coscarelliho nemalou slabost, ale tohle se fakt, až na pár světlých okamžiků, opravdu skoro nedalo dokoukat.