Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (599)

plakát

2001: Vesmírná prda (2000) 

Většina vtipů není vtipná a děj je docela vleklý a chaoticky podaný. Je to škoda, protože některé scénky měly potenciál. Praktické efekty na dobré úrovni (například masky), ale digitální efekty to opět dost kazí. Celkově jedna z těch horších parodií.

plakát

Mimi šéf (2017) 

Žádný zázrak. Vysvětlení toho, jak funguje ten filmový mimi svět, bylo za mě takové nezáživné a až moc nerealistické. Vlastně animák táhne hlavně vyvíjející vztah dvou sourozenců.

plakát

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005) 

Pohádka u které všichni tak nějak ví jak dopadne. To jí ale zásadní body neubírá. Natočené je to hezky a obsazené fajn herci.

plakát

Nerve: Hra o život (2016) 

Celkem svižný. Příjemné postavy. Zajímavý příběh. Dobře natočené. Drobné výtky i přesto mám, takže na pomezí 4 až 5 hvězd.

plakát

Naostro (1979) 

Nedivil bych se, kdyby to bylo podle skutečnosti. Hodně podobný film jako 8 MM, ovšem tady je to pojato více realisticky. Úplně jde cítit ta rodičovský bezmoc.

plakát

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série) 

Upřímně jsem čekal, že některé postavy můžou chybět po konci třetí sérii, ale toto mě překvapilo a to ne zrovna v dobrém. Nemám nic proti tomu přidat nové postavy, jenomže tady nové postavy nemají tak dobře propracované charaktery a celkově nejsou tak zábavné, dobře napsané a dostatečně sympatické. Poslední série není vyložené špatná. Začátek je trochu kostrbatý, chvilku trvalo než jsem si zvykl na nové prostředí a postavy. Střed je asi nejlepší část, i když problémy některých postav mě vyloženě nezajímaly. Hlavně postava Jean mi připadala chováním úplně mimo. Eric už taky není co býval (od doby co podvedl Adama ve třetí sérii), ty jeho vize a znamení mi spíš vadily. Konec seriálu, respektive poslední díl bych ohodnotil jako jednoznačně nejhorší díl z celého seriálu a naprosto jsem nechápal kdo toto mohl napsat. Moje veliké zklamání a celkově kolísavost poslední série zachraňovala hlavně linka okolo Adama (snad jediná dobrá linka).

plakát

Sexuální výchova - Série 3 (2021) (série) 

Zatím se to drží na nadprůměru. Postavy se posouvají dále. První půlka je za mě téměř skvělá, ale rozhodnutí tvůrců vydat se nakonec trošku jiným směrem, táhne třetí sérii níž než jsem čekal. Původně jsem myslel, že to dotáhne na 5 hvězd, jenomže poslední dva díly ačkoliv jsou stále v lehkém nadprůměru, mě zklamaly.

plakát

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série) 

Druhá série se už nezabývá tolik poradnou, ale přesouvá se v ději dál. Konkrétně Otis se téměř celou druhou sérii chová až nesnesitelně a tak pro mě druhou sérii táhnul hlavně Eric. Horší než první série, ovšem jen o trochu.

plakát

Potomek (2019) 

Proč ruce? Otázek mám celkově dost. Musím ovšem říct, že je to přeci jen v něčem trochu originální (reinkarnace není celkově ve filmech moc využívaná). Taky se to snaží pracovat s atmosférou, ale ne vždy to funguje. Od nehody s autem, která byla dost očekávaná (scénáristicky docela na sílu), to bylo všechno už jen totálně předvídatelné zklamání, jehož konec byl pro mě neuspokojivý. A přitom začátek tak slibný.

plakát

Potomci lidí (2006) 

Kamera dost dobrá, nemám snad nic co bych vytknul. Příběhově fajn, i když občas by to chtělo přidat na tempu. Některé scény nápadité a velice dobře natočené.