Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
41 fanoušků
/ 32 bodů
Agent frog
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Krátkometrážní
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Sin City - město hříchu
(2005)
Sucker Punch
(2011)
Kladivo na čarodějnice
(1969)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Temný rytíř
(2008)
Schindlerův seznam
(1993)
Tmavomodrý svět
(2001)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Pelíšky
(1999)
Všehochlup
(1978)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
32 bodů
Fanklub
(41)
Scalpelexis
The Darkness
LordArdent
julinkaa10
Nifgai
Jack_D.
NoeUO
Vecko99
kivetka
Dooky
Millanium
Olmecas
david258
Herzeleid
tulda82
greetchen
Prott2
Dark_Shark
voleman
Schoffi
předchozí
1 - 20
další