Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Izi14
Izabela Straková
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Fantasy
Sci-Fi
Thriller
Komedie
film
seriál
USA
Velká Británie
Francie
Nový Zéland
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
Ve jménu otce
(1993)
Ve jménu IRA
(1996)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel