Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 7 bodů
FilipStinef
Filip Seidl
Česko
Amatérský umělec
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krátkometrážní
film
seriál
studentský…
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr
(1972)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Jára Cimrman ležící, spící
(1983)
Interstellar
(2014)
Klub rváčů
(1999)
Vlasy
(1979)
Whiplash
(2014)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Truman Show
(1998)
Mulholland Drive
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(14)
marhoul
Ondatra
fisus
Khamsin
JakubDusek
Snagleo
Paja55
Ondrsei
KlarkaKockov
Noimosyniii
JanaPancik
Skryteveci12
Rakosnik25
JedenKedlube
filip.zajdl
filipseidl.com
Časové pásmo bylo změněno