Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Horor

Recenze (1 909)

plakát

Atlas (2024) 

Sakra, to je spíše komiks než klasická sci-fi a komiksy nemám rád. Spousta trapných nelogičností, ale pěkná podívaná, kterou brzy vypustím z hlavy. Na stárnoucí J.Lo se stále pěkně kouká.

plakát

Rudý přízrak (2020) 

Začátek pomalý, pak se z filmu vyklubal ruský válečný western. Hudba povedená, v druhé polovině svižná akce, jen mě opět vadili němčouři bez germánských rysů, ale to se dá zkousnout.

plakát

Havěť (2023) odpad!

Špatná hudba, špatná kamera, špatní herci, ze začátku hodně nudné a ukecané , nějak jsem se do té pavočí hrůzy nemohl zažrat. Film nemá horororovou atmosféru, debilní rap mě rozčiloval hned od počátečních titulků, blbý konec, všechno blbé, dokoukal jsem jen kvůli vychvalovaným komentářům, ale tady na ČSFD se nedá ničemu věřit.

plakát

Ripley (2024) (seriál) 

Nadhodnocený seriál, černobílá nuda. Nechápu, proč to točí černobíle. Nelíbil se mi ani celovečerní film s výborným hereckým obsazením, ale byl rozhodně lepší než seriál.

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) odpad!

Ještě větší ptákovina než jednička. Nechápu, jak mohli takto zmrvit klasický dobrodružný film s tajemnem a udělat z toho komiksovou slátaninu, kterou nezachrání ani efekty. Myšlenka s dutou Zemí je ten největší úlet. U takové hovadiny nefongoval ani vypnutý mozek a celý film jsem se nudil. To už raději prvního černobílého loutkového King Konga z třicátých let, ten měl své kouzlo. Z dnešní doby se mi nejvíce líbí Kong: ostrov lebek a pak Jacksonův.

plakát

Šógun (2024) (seriál) 

Neprve jsem v dětství viděl v kině Zajatec japonských ostrovů, což byl vlastně hodně sestříhaný seriál Šógun. Pak jsem četl rozsáhlou knihu, na kterou jsem po dočtení myslel ještě 2 roky. Knize se prostě žádné filmové zpracovaní nevyrovná, přesto nový seriál je svojí výpravou velkolepý, na příběhu se mě nejvíc líbí střet rozdílných kultur což je nejlépe vystiženo v knize.

plakát

Duna: Část druhá (2024) odpad!

Mnohem horší než první část i když ani ta mě nebrala, pouze svým vizuálem, který tady jaksi schází. Celý příběh děsná Duna, pardón Nuda tak jako kniha. I nové zfilmování stojí za prd, celá Duna je děsná Nuda, nikdy mě to nebralo ani jako kniha. To nechápu:  Tržby druhé Duny zcela předčily první díl | Novinky | ČSFD.cz (csfd.cz)

plakát

Což takhle dát si špenát (1977) 

Viděno snad po sté na Velikonoce a stále se mi to líbí. Dříve jsme točili velmi kvalitní komedie se spoustou kvalitních herců, dnes je to bída a humor se někam vytratil. Líbilo se mě obsazení mladého Menšíka, jako by to byl opravdu on v mladším provedení, ten klučina ho zahrál skvěle.

plakát

Přišla v noci (2023) 

Home invasion v různých obměnách zažil každý z nás. S tím naprosto souhlasím, proto mě film dostal. Perfektní herecké výkony Simony Pekové a  Anetty Nesvadbové.

plakát

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) 

Původní film z roku 1978 jsem neviděl, ale toto se vůbec nepovedlo. Dívat se dvě a půl hodiny na bandu magorů bylo utrpení. Film byl natočen zbytečně se zdlouhavými a nudnými trapnými scénami. Ztráta času, ale po remake jedničky a dvojky jsem to vidět musel i přes velmi slabé hodnocení.