Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 11 bodů
Snakedejw
David
Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko
Student, sportovec...
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Forrest Gump
(1994)
Vlk z Wall Street
(2013)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Rivalové
(2013)
Atlas mraků
(2012)
Zátah 2
(2014)
Nespoutaný Django
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(12)
Obivan
migin
dzei
rtepamis
Standay
Andy.EssE
Catfood
Tymerudzu
Patrozi
Dark Knight
boryna
fajnchlap