Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 9 bodů
duSoo
Dušan Švancara
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vyvolený
(2000)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Temný rytíř
(2008)
Obecná škola
(1991)
Psycho
(1960)
Útěk do divočiny
(2007)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Braindead - Živí mrtví
(1992)
Fontána
(2006)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(10)
AGO
radeko
Bobek15
veroni_que
DRIV3R
hroch1999
filip.hyza
jake.daniels
gorq
mysakli
Časové pásmo bylo změněno