Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 7 bodů
dacha
Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Animovaný
Komedie
Akční
Fantasy
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Francie
Japonsko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Mary a Max
(2009)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Vzplanutí
(2018)
Tina a Vore
(2018)
Žít
(1952)
Kmotr
(1972)
Gattaca
(1997)
V jako Vendeta
(2005)
Jestřábí žena
(1985)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(12)
zoe.x
O0okamioo0O
Idea666
Oliveris
LAZARUS69
DoubleJo
adam.sintal
kopfkino
hana.adamova
poputchik
Heartless
yelov
last.fm/user/dacha_placha