Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
balvan666
Jiri Cisar
Beroun, Středočeský kraj, Česko
muž
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Dobrodružný
Drama
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Česko
Německo
Velká Británie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
Harry Potter a Tajemná komnata
(2002)
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
Harry Potter a Ohnivý pohár
(2005)
Harry Potter a Fénixův řád
(2007)
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
(2010)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Titanic
(1997)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel