Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8. nej uživatel Belgie
11 fanoušků
/ 5 bodů
Keplik
Vecny student
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Sci-Fi
Dobrodružný
film
TV film
seriál
studentský…
USA
Československo
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Babylon 5
(1993)
Rodina Addamsova
(1964)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Dexter
(2006)
Firefly
(2002)
Simpsonovi
(1989)
M*A*S*H
(1972)
Black Books
(2000)
Česká soda
(1993)
Byl jednou jeden... život
(1987)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8. nej uživatel Belgie
5 bodů
Fanklub
(11)
Jhershaw
MaedhRos
Eriol
fisus
Hank
Rosemary
Nakor
startowishon
karel63
Nazgul02
Elanor