Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 5 bodů
absurdus
Jindrich Novak
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Stalker
(1979)
Matrix
(1999)
Moje levá noha
(1989)
Muž na Měsíci
(1999)
Boj o oheň
(1981)
Blade Runner 2049
(2017)
Příchozí
(2016)
Interstellar
(2014)
Nauka o snech
(2006)
Bezstarostná jízda
(1969)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(6)
Peci
bajos
vencisa
Kimtis
Newman68
dani23
Časové pásmo bylo změněno