Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Rodinný
  • Krátkometrážní

Obsahy (1 256)

Naruto: Šippúden - Snkoku no sedžó

Naruto: Šippúden - Snkoku no sedžó (2008) (epizoda)

Pod rouškou obřího výpadku proudu začíná Furido útok na Skrytou listovou vesnici. Vesnice je okamžitě v pohotovosti, ale Furidovi muži postaví bariéru a všichni ve vesnici jsou uvězněni uvnitř.

Naruto: Šippúden - Šikkoku no noroši

Naruto: Šippúden - Šikkoku no noroši (2008) (epizoda)

Danzou je předveden k výslechu poté, co byl přistižen při setkání s mladým nindžou Rainem. Sora konfrontuje Asumu a ten se přizná, že Kazumu zabil. Zaútočí na Asumu a jeho ruka na sebe opět vezme démonickou podobu.

Naruto: Šippúden - Futacu no gjoku

Naruto: Šippúden - Futacu no gjoku (2008) (epizoda)

Asuma dohlíží na trénink větrné čakry Naruta a Sory a všimne si, že Sora má stejně jako Naruto velmi silnou čakru.

Naruto: Šippúden - Chīmumeito

Naruto: Šippúden - Chīmumeito (2008) (epizoda)

Yamato se domnívá, že útočníci nebyli vykradači hrobů, ale šli po Sorovi. Rozhodne se jmenovat Soru do týmu Kakashiho jako dočasného zástupce zraněného Saie.

Naruto: Šippúden - Seššoku

Naruto: Šippúden - Seššoku (2008) (epizoda)

Sora se střetne s Furidem, tajemnou postavou, která se vloupala do skrytých hrobů. Ten, ohromen Sorovou neobvyklou silou, ho napomene: „Měl bys přehodnotit, jak používáš tu sílu, kterou ti požehnala nebesa,“ a zmizí, přičemž mu zanechá záhadný vzkaz, že je to starý přítel jeho otce.

Naruto: Šippúden - Uitenpen

Naruto: Šippúden - Uitenpen (2008) (epizoda)

Kakashiho tým je rozdělen nepřátelským jutsu vyvolávání Země. Jsou nuceni bojovat s útočícími zabijáky, ale nepřítel má výhodu, protože zná terén.

Naruto: Šippúden - Aratana teki

Naruto: Šippúden - Aratana teki (2008) (epizoda)

Přichází zpráva, že byl prolomen poslední ze skrytých hrobů. Naruto a ostatní se vydají za rakví, ale ukáže se, že je to past.

Naruto: Šippúden - Kodoku

Naruto: Šippúden - Kodoku (2008) (epizoda)

V Chrámu ohně Chiriku vysvětluje týmu Kakashi, že ve skrytých hrobkách jsou uloženy stráže feudálního pána Ohňové země. Kdysi byli Chiriku a Asuma členy této organizace. Tým Kakashi se dozvídá o strašlivé události, kterou způsobilo Dvanáct nindža strážců. Mezitím, co Naruto sleduje výcvik mladých mnichů, všimne si napětí ve vztazích mezi Sorou a ostatními mnichy.

Naruto: Šippúden - Ubawareta nemuri

Naruto: Šippúden - Ubawareta nemuri (2008) (epizoda)

Tým Kakashi dostává příkaz vyřešit časté ničení hrobů u Chrámu ohně. Když se ukáže, že vandalům nejde o majetek pohřbený s mrtvými, Yamato pojme podezření, že chtějí mrtvoly ninjů pohřbených ve čtyřech skrytých hrobkách poblíž Chrámu ohně.

Naruto: Šippúden - Ugomeku

Naruto: Šippúden - Ugomeku (2008) (epizoda)

Když Naruto zjistí, že jeho čakra je větrná, což je vynikající pro boj, věnuje tréninku větší úsilí.

Naruto: Šippúden - Kaze

Naruto: Šippúden - Kaze (2008) (epizoda)

Naruto začne trénovat s Kakashim. Kakashi zjistí, že práce s Narutem, který nerozumí ničemu, co se mu vysvětluje, je vyčerpávající.

Naruto: Šippúden - Akumu

Naruto: Šippúden - Akumu (2008) (epizoda)

Po vzpomínce na nedávné setkání se Sasukem si Naruto uvědomí, že musí zesílit. Mezitím se Sai snaží přizpůsobit každodennímu životu s Narutem a Sakurou. Když se skupina vydá za Kakashim, aby s ním probrala situaci, Kakashi Narutovi sdělí, že pro něj má speciální trénink, díky kterému rychle zesílí.

Naruto: Šippúden - Taitoru

Naruto: Šippúden - Taitoru (2008) (epizoda)

Sasukeho touha po pomstě zůstává pevná, bez ohledu na to, jak moc se mu to Naruto snaží rozmluvit. Yamato se pokusí Sasukeho dostat násilím, ale Orochimaru zasáhne a vše rychle ukončí.

Naruto: Šippúden - Učiha no čikara

Naruto: Šippúden - Učiha no čikara (2008) (epizoda)

Kakashiho týmu se konečně splní přání setkat se se Sasukem. Přestože uplynuly dlouhé tři roky, Sasukeho city se nezměnily. Jeho hlavním cílem je pomstít se staršímu bratrovi Itachimu.

Naruto: Šippúden - Saikai

Naruto: Šippúden - Saikai (2008) (epizoda)

Tým Kakashi je ohromen, když se dozví, že Saiovým skutečným posláním je zabít Sasukeho. Naruto chce věřit, že úsměv, který mu Sai ukázal, byl skutečný, ale existuje možnost, že to všechno byla jen přetvářka.

Naruto: Šippúden - Ehon ga kataru story

Naruto: Šippúden - Ehon ga kataru story (2008) (epizoda)

Naruto si léčí zranění způsobená vypuštěním devítiocasé lišky a horečně hledá Sasukeho. Když to Sai vidí, vzpomene si na city, které kdysi choval ke svému staršímu bratrovi, a konečně se mu podaří dokončit svůj nedokončený obraz.

Naruto: Šippúden - Taisecu na mono

Naruto: Šippúden - Taisecu na mono (2008) (epizoda)

Kabuto překvapivě zaútočí na tým Kakashiho, aby získal Saie zpět, ale od chvíle, kdy Sakura poukázala na jeho rozpory, se Sai změnil.

Naruto: Šippúden - Cunagari

Naruto: Šippúden - Cunagari (2008) (epizoda)

Kakashiho tým s Yamatem v čele dokáže najít Saie. Okamžitě se začnou vyptávat Saie na Danzovy plány na zničení Listové vesnice a Sai překvapivě vše prozradí.

Naruto: Šippúden - Sennjú! Dokuhebi no adžito

Naruto: Šippúden - Sennjú! Dokuhebi no adžito (2008) (epizoda)

Sai se zachvěje, když se konečně setká se Sasukem tváří v tvář v Orochimarově úkrytu. Na seznamu, který Sai předal Orochimarovi, jsou uvedeni členové černé jednotky ANBU, sboru pod přímou kontrolou Hokageho.

Naruto: Šippúden - Mikan no page

Naruto: Šippúden - Mikan no page (2008) (epizoda)

Naruto je šokován, když se dozví, že to byl on, kdo byl zodpovědný za zkázu kolem nich a za Sakuřino zranění.

Reklama