Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 9 bodů
Eugene
Jiří Filip
Písek, Jihočeský kraj, Česko
překladatel
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Avatar: Legenda o Aangovi
(2005)
Červený trpaslík
(1988)
Haló, haló!
(1982)
Gumídci
(1985)
Krok za krokem
(1991)
Teorie velkého třesku
(2007)
Perníkový táta
(2008)
Dexter
(2006)
Domek z karet
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(15)
Lydie M.
Mofik
Footman
chichtofnu
Sharpo
Lucia.T
fesoj112
Kosi..
Jay.h
Irenka01
Ursinka
DreamorCZ
Carla
Irefuk14
szl