Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

stephano odpad!

1 dil. Víc si myslím že zdravý člověk neni schopny dát. Jinak show krásně ukazuje, jak moc je dnešní mládež zkažená. To co považují za humor, je pouze hloupost, to co považují za důležité, je povrchní a nepodstatné. Je třeba doufat, že tohle další generace nepochytí a lidské hodnoty se vrátí k normálu. ()

Rayen1 odpad!

Okay, asi jsem boomer, ale tenhle absolut cringe fest sedmi mladejch cucáků, o kterejch jsem v životě neslyšel (Tik Tok je pro mne naprosto sprostý slovo), a který očividně v životě neviděli sprchu (kdo viděl první díl, tak asi ví, o čem mluvim, když všichni nastoupili do koupelny a začali testovat sprchovej kout, jako kdyby ho v životě neviděli), mi přišel jako koukat do otevřenýho poklopu od žumpy, kde se převalujou ty super hnědý čokokousky, jeden přes druhej... a popravdě - koukat na žumpu a hovnocuc, jak čepuje moje výkaly, je fakt větší zábava... tahle reality show mi dala jasný poselství: "Drž se co nejdál od Tik Toku, a pokud možno, zruš svůj Instagramovej účet..." ()

riza-do odpad!

Mám rád reality-show, skvěle si u nich odpočinu. Jenže to co dělá reality-show zábavnou, zde produkce totálně zničila. Že neznám žádného z rádoby influencerů mě ani tak nevadí, že jsou nezajímavý a naprosto plochý už mě vadí celkem dost. Že se o víkendu nenatáčí a pouští je tedy domů, znamená jen to, že nenastane žádná ponorka. Naprosto zbytečné zaměření se na lajky a dislajky, má člověk pocit, že se tam vůbec nic neděje. A ono taky ne, jelikož lajkové hodnocení je tu snad totálně zbytečné, nevyhazuje se, úkoly jsou hloupé a ani účinkující neví za co hodnotit své spolubydlící. Na druhou stranu je potřeba se na to dívat z úhlu, že jde o show pro děti, proto je vysílána v pět odpoledne, za účelem natáhnout dečka k televizi a vlastně i proto byl výběr takových účinkujících — a z tohohle (dětského) úhlu mě asi nejvíc překvapuje, jak může každý díl zobrazovat tolik alkoholu. ()

sharkamell

Moje původní hodnocení "odpad" jsem po pár dílech změnila na jednu hvězdičku. Každý holt máme nějaký to guilty pleasure :D :D :D ()

HenryX018

Provedení je strašné. Celý střih téhle show, kamera a všechno je totální F tier. Včem ovšem Like House exceluje, je pobavení. A to je právě důvod proč jsem nedal odpad. Sledování téhle slátaniny, řešení dramat a řechtání se nad degenerací influencerů s kamarády na discordu byla dloho moje oblíbená večerní aktvivita. Sám bych to nedokázal sledovat, ale prostě poslouchat borku jak říká že je tvrdá a nebezpečná a pak se rozbrečí nad zakoktáním u věty - v tom je prostě kouzlo. Čekal jsem ale že to bude s těmi pravidly trochu přísnější, a lidi budou vypadávat atd. No tak třeba přístě. 4/10, furt lepší než After. ()

borohub

Snažil jsem se nezačít hejtem, ale to prostě nejde. Upřímně nechápu, kdo může podobné nuly mít za vzory. Ti lidi nic neumí, jsou blbí jak putštok, ke všemu většina z nich nemá ani špetku charisma. Na druhou stranu musím primu pochválit za výběr "exemplářů", velkou pochvalu musím dát za poslední dva "influencery"(Angie, Djany). Angie snad raději nebudu komentovat, ale myslím, že ten její rasistický projev mluví za vše, no jo, zase se ukázalo, že největší rasisté jsou vlastně č.. Sakra, tohle se vlastně nahlas říkat nesmí, tak už mlčím. Djany je taky kapitola sama o sobě. Ta naopak ukázala to, že největší "drsňáci", jsou vlastně lidi, kterým chybí absolutně sebevědomí. Když ta borka nešla za celou dobu do plavek, když ta borka bulela vždycky když mohla. Z té zbylé sedmice už tam nikdo takový extrém nebyl, Bára je typická blbka, která ale dosáhne svého přes postel, Maruna je jedovatá mrcha, která si sebevědomí nahnala umělými kozami. Laduna pasivně agresivní manipulátorka a uřvaná piča. Datel, no co k němu napsat.. Je fakt umění mít ve 23, nebo kolik mu je, už dluh přes jedno mega, ale ok, bystrosti asi moc nepobral. S Bárou se k sobě asi hodí, oba blbí, až to bolí, jenže nevím jak si Barunka představuje život s někým, kdo bude v 25 v osobním bankrotu. U Adama nevím, na jednu stranu souhlasím s jedním komentářem, že kdyby byla fyzikální jednotka "nesympatičnost", tak základní jednotka je jeden Kajumi, na druhou stranu já si na něj nějak zvykl a nějak mě ke konci už neiritoval. Tomi s Jenisem mi přišli nejnormálnější, u nich si dovedu představit, že komentují nějaký Counter Strike. Abych to jen nehejtil, primu musím ocenit za to, že se jí povedl fakt naprostý bizár. Takový bizár nepamatuji od dob Štik. Myslím si, že ale formát každý všední den tomu moc neprospěl. Po čase se z toho stal nudný stereotyp, konfliktů minimum, výzvy nudnější a nudnější. Bohatě by stačilo to dát 2x týdně a udělat nějaký sestřih. Sledovanost upadala a byla vidět zoufalá snaha primy to zachránit, jednak přidáváním nových soutěžících, ale i pořád s bizarnějšími hosty, jako např. Pavel Novotný. Nevím jestli má cenu komentovat, že primě naložila i rada pro vysílání, že kazí mládež (čemuž se ani nedivím, účastníci první dny nedělali nic jiného než chlastali). Podobně jako u štik nebudu hodnotit, tohle je přesně takový bizár, že je potřeba tomu dát 5* a odpad současně, druhou řadu už nechci, spíše bych bral obnovení štik. ()

Binne odpad!

No v rámci sociálního průzkumu jsem jeden, dva díly viděla. O konkrétních lidech nic nevím, nikdy jsem je v mediálním prostoru nezaznamenala tudíž mohu soudit pouze jejich vlastní prezentaci (či na základě) v tomto televizním odpadu. Zajímalo by mě, kde tvůrci vidí onu sociální edukaci - po několika prvních dílech, kdy se na TV Prima snesla určitá vlna kritiky se tedy rozhodli, že udělají něco pro zvýšení úrovně této...reality-show a do světa začali vypouštět krátké spoty o rasismu apod. Zvýšení úrovně se dle mého názoru nepovedlo (Narážím na ukázky, kde slečna tmavé pleti křičí na děvče z Vietnamu "ty šikmooká pí*o) Jediné, co vidím na TV obrazovce je několik mladých lidí, kteří se živý prezentováním "dokonalého" života na sociálních sítích nebo zesměšňováním někoho jiného. Morální úroveň některých osob je na pováženou (u některých ani to ne) - jak tedy může být morálně povznášející, edukativní či cokoli něco, kde jediný z protagonistů neprojevil nadstandartní morální kvality, které by postrádali např. děti na prvním stupni? (Ohledně mého komentáře - hodně narážím na RealTalk, který vřele doporučuji pro jakési ukotvení názoru) ()

ostravak30

Ač zcela spravedlivé hodnocení, tak stejně si myslím, že sledovat Like House má svůj smysl. A teď je otázka, jak důvody pojmete. Vezmeme-li v potaz, že chcete porozumět mladé generaci, pak je otázkou, zda se vám to podaří. Po shlédnutí všech dílů tohoto pořadu je totiž na místě otázka, je-li to vůbec možné. Hrozí ale též absolutní deprese z toho, jaká budoucnost nás čeká, jsou-li mladí lidé většinově podobní těmto. Hned z počátku se ukázalo, jakým směrem se budou mladíci ve vile vydávat. Dovolená zaplacená Primou s možností se zviditelnit se hodí. Takže první týden prochlastali (jak zpívá Jarek "zas celu šichtu prochlastali") a propařili. Pak tedy plnili nějaké zdánlivě složité úkoly. Ovšem když se ukázalo, že by měli přijít o nějaké výhody, ubylo jim jídlo nebo alkoholu, ihned se čertili. Snaha Primy donutit influencery o zamyšlení se nad dopady svých videí a možností pozitivněji působit se taktéž minula účinkem. Svůj velký úkol většina nezvládla ani odprezentovat, natož aby pochopili, že by měli myslet více na potřeby ostatních než jen na sebe. Nejvíc mě ale pobavila Djany, která přišla, aby si posunula scou zónu luxusu a dostala se do určitého nepohodlí, ovšem o čem přesně mluvila těžko říct - nekonečné zásoby jídla, pití, alkoholu, zahrada velká jako prase, sprcha, bazén. K tomu když měli přespat Adam a Mary pod stanem, tak neuměli ani postavit stan. Laduška se jim sice smála, ale pochybuju, že ona by dopadla o mnoho lépe. A to si račte představit, že milostivým účastníkům sebrali telefony, notebooky či líčidla. To už mladíci skákali v podstatě po stropě. Marek rovnou volal manažerovi asi jako když volá děťátko domů z tábora, že mu sebrali hračku. Poslední dívka, která do Like House přišla navíc plnila jen ty úkoly, které se jí zrovna plnit chtělo. Porušování smlouvy ve formě poskytování informací bulváru také nebylo potrestáno. Takže zase jen dovolená zaplacená firmou. Že i holky mluví jako dlaždiči je už snad jen k pláči. Holky, o které by si člověk ani kolo neopřel ve chvíli, kdy otevřou pusu, se tady promenádují v plavkách a neskrývají, že se hodlají živit čímkoli jiným hlavně ne běžnou prací. Totéž platí o všech dalších účastnících, kteří ani na vteřinu neuvažují o jiné práci, než natáčení videí. Pokud je toto naše budoucnost, pak se děsím, jakého světa se dožijeme. O to smutnější, že ovlivňují plno dalších mladých lidí a dávají jim příklad. Jaký? Je v pořádku za každým slovem použít pí.o, nedodržovat smlouvy, úmluvy, často chlastat, svlíkat se a flákat se. A život je krátký. Nejsmutnější na tom je, že jsou to moderní celebrity, které sledují tisícovky mládežníků, což se ukázalo na podpisové akci v Praze, a Primě se vyplatí toto dávat do televize. ()

RigorMortis odpad!

Od reality shows neočakávam žiadnu kvalitu, od tých od TV Prima už vôbec. Po tom, čo som dostal odporúčanie na tento skvost som si však povedal, že mu dám šancu. Neviem, v čom je formát "jedinečný". Narvať hromadu podivných indivíduí do jedného objektu a nechať ich, nech sa navzájom pozabíjajú (keby mohli) a ukážu absolútne dno svojej inteligencie tu už bolo miliónkrát. Z účinkujúcich poznám tak maximálne Bendiga, zvyšok ide mimo mňa. Zbytočné existencie, ktorí by však zrejme bez svojich followerov nedokázali nič. Banda arogantných pozornostichtivých narcisov. Sú pre spoločnosť absolútne neužitoční a chcel by som vidieť ako sa budú živiť, až budú mať napríklad 60. Ako a koho chcú títo ľudia "influencovať"? Keď si zoberieme do úvahy, že vekový priemer fanúšikov týchto sebestredných tupých hovád môže byť tak 10-13 rokov, mám obavy o ďalšiu generáciu. ()

Adaaamecek odpad!

***Po první epizodě: Původně jsem to chtěl shrnout jednou větou. Ale že to bude taková bomba, která vybouchne hned v prvních minutách a zasere Vás až dokonce jsem doopravdy nečekal. Nikdo asi netušil, jak to doopravdy bude vypadat, ale tohle přesáhlo všechno. Kde tedy tvůrci brali inspiraci? Asi nejčitelnější věc, která se všem vybaví jsou Vyvolení. Další prvek, který Vás ale doopravdy vythrne je "umělá inteligence" z Too hot to handle (která je oproti "Lajk hausu" Emmy awards seriál). Tam kde to netflixu prostě fungovalo, tady to ničí vše. A na závěr Policie v akci. Jako vážně Primo? To ten popis situace, na kterou jsme se museli posledních pět minut koukat uslyšíme zase? Umělý konflikt mezi Kajumim a datlem mě přímo sere tou falešnou a umělou mozaikou vytvořenou scénáristy. Co jiného, ale mohli chudáci vytvořit, když jim zadali projekt o sedmi "influencerech" (eh), jejichž povolání je dnes už pomalu sprosté slovo. Jelikož Like house není předtočený, tak doopravdy doufám, že chyby se budou zmenšovat a ke konci se dostaneme třeba k něčemu již lehce stravitelného. P.S. doopravdy doufám, že strhnou tu hnusnou zeď před kterou si hrají na policii v akci. Tak uvidíme, co přinese zítřek. Piece. ***Po třetí epizodě: Ach jo. Ono to mohlo, a nebo stále může být i koukatelný (jsem veliký optimista). Tu sedmičku lidí zatím nijak neodsuzuji a myslím si, že je Prima vybrala i z nějakého úhlu pohledu správně (pokud to chtějí dělat způsobem, jakým to nyní dělají). Epizodám by hodně prospělo, kdyby se stáhly na 20 minut, nebo by za to posadily nového střihače. Sorry, ale po postprodukční kvalitě fakt strašný (tady se obracím pouze a jenom do střižny). Zároveň vyzývám pro přepracování intra, po kterém mám chuť vyhodit televizi z okna. Jsme teprve na začátku, ale začínám se obávat, že produkce nebude vědět, jak tento content správně využít a tzv. vyšťavit. ***Po čtvrté epizodě: Yes!!! Konečně je to tady! Datel opět dělá svoje skvělé pranky. Čekám už pouze na pojistky. Kvality ale stále bohužel stejné a nevypadá to, že bychom se měli těšit na zlepšení. ***Někdy po více epizodách: končím, už na to nemám. Ať se tam klidně pozabíjí but I DON’T CARE. ()

ynnel odpad!

Tak já se těším, že konečně zase reality show něco jako Vyvolení a ona taková trapárna... Úplně všichni na přes držku, hloupý a jednoduchý uhihňaný slepice, a ty namachřený paka, co si myslí, že spolkli svět.. No stačilo, už nikdy víc... ()

Madhuri odpad!

Tak nepopsatelný pocit cringe už jsem neměla dlouho. Až ho fyzicky cítím, jako bych se ušpinila a nešlo to smýt. Každopádně děkuji TV Prima za opět luxusní náboj pro starší generaci, pořad běží před Prostřenem, takže ho starší ročníky jistě zachytí a zase jednou mohou říct jak jsou ti mladí retardovaní a neschopní. ()

Carlie odpad!

Koho napadlo, že by to mohl být dobrý nápad? Trapně je mi za všechny, co se na tom podílejí a koukat se na to opravdu nedá. Na televizní reality show mám snad už vypěstovanou alergii, ale co je moc, to je moc. Sociální sítě mě moc neberou, a tak jsem ze zúčastněných znala pouze jednoho, který mě zajímá asi jako nová kniha Radky Třeštíkové (takže vůbec). Proboha proč? Skupinka lidí, kteří v celé epizodě tohoto skvostu řeší naprosté voloviny. Podívala jsem se na jeden díl a trpěla. Po dvaceti minutách mi bylo jasné, že to bude faaaakt špatný. Ještě, že si zakládám na slušném vyjadřování, protože jinak by se to dalo krásně vystihnout jedním vulgárním slovem, které by bylo daleko přesnější. ()

Dejvecd odpad!

Úprimne, podľa mňa bol LikeHouse predom prehratý boj. Neviem kto by sa na to kukal a neviem koho by to bavilo a ja sám som sa na to pozrel z dôvodu, že som si chcel potvrdiť to, čo som si o tom myslel. Celá táto show podľa mňa vrhla na youtuberov arď. dosť zlé svetlo, pretože väčšina ľudí má na nich názor: "Ccc, nič nevedia a ešte za to dostanú zaplatené." A táto show ich v tom podľa mňa len utvrdila. Celý námet je možno zaujímavý, ale tvorcovia by si mali uvedomiť na koho cielia, pretože na televíziu už v tejto dobe pozerajú ľudia 45+ a tých neviem či by bavila blbosť o 20 ročných tiktokeroch. Čo sa aj celého castingu týka, ja osobne by som vybral úplne iných ľudí, ktorý by viac pobavili mladšie publikum. Adam Kajumi, ktorý si asi pripadá ako niekto extrémne dôležitý a dosť ho baví spávať s tromi dievčatami naraz v jednej posteli asi nikoho nepobavil, skôr naopak. Takže za mňa takých solídnych 0/10. Radšej si pustite čokoľvek iné, čokoľvek. ()

Parabot odpad!

Již několikrát jsem si říkal, že nebudu veřejně negativní, už kvůli karmě, ale během pár minut se ve mě nakumulovala poměrně vysoká úroveň znechucení. Svět dospívající mládeže si tvoří subkultury, které starší generace nenávidí. Takové subkultury, které plní jejich poněkud schizofrenní požadavky - aby se odlišovali od ostatních jako individuality ale zároveň aby patřili k nějakému celku, skupině. Tak to bylo posledních sto let, možná déle. Možná od nepaměti. Aktuální subkultura influencerů x followerů má ale proti předchozím několika generacím svá specifika. Jednak základním stavebním kamenem těch minulých byla hudba, specifický žánr. Nyní je to online platforma. Poslední offline subkulturou byli imho hipstři, jen tak na okraj. Druhým markantním rozdílem je pozice ve společnosti. Ty minulé se snažili oddělit, odstřihnout od mainstreamu. Příkladem devadesátkové, raveové komunity je třeba obrázek na bookletu desky Music for the Jilted Generation od Prodigy, kde účastník party řeže nožem lanový most přes propast, kde jsou na druhé straně policajti - běžní občané. Aktuální influenceři si ovšem asi dali za cíl penetrovat celou společnost, dle posledních kauz. Možná je to ještě větším nedostatkem soudnosti nebo proto, že lajky - přijetí, pozornost tvoří esenciální podstatu veškerých aktivit. Lajky = dopamin. Primární cíl - děti tvoří poměrně malý segment, takže jich potřebují víc a víc. Pořád víc! Like house je tedy taková perníková chaloupka a trojský kůň v jednom. Like House je jak když jedno ráno někde doma objevíte čerstvé sršní hnízdo. Je nepříjemné, hnusné i nebezpečné. Od první sekundy vás se*e, blbě se ho zbavuje a intenzivnější kontakt může být velmi bolestivý. ()