Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kdysi dávno, před mnoha světelnými lety, vznikli ve vnitru kosmosu zvláštní, digitální tvorové - transformeři. Na planetě Cybertron mezi nimi vypukla ukrutná válka, která byla způsobena expanzí Minikonu. Minikonové nebyli ochotni sklonit hlavu ani před Autoboty, ani před Decepticony. Po četných nesmyslných bitvách a spoustě obětí uzavřeli Autoboti a Decepticoni spojenectví a mír, vyhostili Minikony na obrovskou kosmickou loď a vystřelili je do vesmíru, aby už nikdy v budoucnosti nemohli způsobit další galaktickou válku. Po delším cestování narazila loď na měsíc kroužící kolem planety s názvem Země. Nákladní prostor vesmírné lodi byl poškozen, Minikoni zaplavili planetu a po několik milionu let zůstali ukryti v hloubi země čekajíce na okamžik, kdy se této planety budou moci zmocnit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

mysiak 

všechny recenze uživatele

Je tu vidieť japonské anime, však je to z Japonska...príbeh je celkom fajn, decká pochopis...bitky sú slušne spracované, Mini Kony...otravujú..a ako celok?...solídna rozprávka pre deti.. ()

Jango_Fett 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší z těch šílených japonských kravin které o Transformers vyšli. Celkem zajímavý nápad s Minicony, bohužel na úkor ostatních Transformerů. Takže Autobotů a Decepticonů moc v seriálu není. Kromě toho je tu i Bayova inspirace - spojení Optima a Jetfira a potom Demolishor a Grindor. ()

Reklama

Akira777 

všechny recenze uživatele

Přiznejme si první půlka nebyla jedna z nejzabavnějších, ale to neplatí pro druhou půlku, od chvíle co se ukázalo, že Sideways není, ani s Autoboty ani Decepticony, že pracuje pro Unicrona, anime dostalo velké grady. Sice se mohlo s Heralds of Unicron více pohrát, aby jich třeba bylo víc´, ale bylo to zábavné. Celkem bych si přál, aby se TF vrátilo i do Japonska, nějaké anime, by se i možná hodilo, pokud by se objevil někdo kdo by si s tím pohrál. V Japonsku dodnes vychází mangy. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Taká nevýrazná uspávanka čo nemá takmer čo ponúknuť(vrátene grafickej stránky, ktorá sa snaží kopírovať štýl 80.-90.rokov). Videl som len prvý asi 20minútový diel ale aj ten som horko ťažko dopozeral, fakt to je akési plané, veru zlatý seriál z 80.rokov. /20%/ ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama