Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

Wyrdas

Typická komedie typu "Prci, prci, prcičky". Nemá čím urazit a až na jednu nechutnější scénku s opičí ejakuací jde o pohodovou komedii pro dospívající. Nechápu takovéhle podhodnocení, na 50% by to mělo upřímně dosáhnout. Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale za těchto okolností dám čtyři. Klidně bych se na to za pár let podíval znovu, protože pár dobrých scén to určitě má. Amy Smart krásná jako vždycky a všude, už jen za její přítomnost jedna hvězdička musí vyskočit. ()

alambert

Ve zkratce: Ano, je to trochu blbost, ale občas to bylo opravdu vtipné, Amy Smart a Sarah-Jane Potts to slušelo a já obecně mám docela rád teen movies. Ještě jsem z nich nějak nevyrost nebo co. V podstatě je to taková skříženina Prciček a Chci to!, takže pokud tyhle filmy nemusíte, asi to ani nepouštějte. ()

JohnCZ

Nenáročná a řekl bych i lehce podhodnocená komedie. Místy mi přišla až moc přehnaná, ale měla veskrze sympatické postavy. Potěšila mě přítomnost mlaďoučké Amy Smart a několika dalších koček. Vtipné do místy bylo hodně a nechutností bylo pomálu. A konec? Klasický happy end kdy se z party looserů stanou borci s nadupanejma kárama a nejezčíma holkama ze školy. Klišé? Ano! Ale vlastně proč ne, sledovalo se to příjemně... ()

MartX odpad!

No, co říct?! Celý ten film, pardón, celých prvních čtyřicet minut jsem mi mlely v hlavě jen dvě věci: WTF? a BOŽE, DEJ MI SÍLU. Ale síla nedorazila a tak jsem to po necelé polovině filmu vzdal. Řekl bych, že i na teenegery je to moc stupidní, nesmyslné a ubohé. Nikdy jsem nebyl na filmy typu Amrican Pie a spol. ale ty jsou ještě zlatý oproti tomuto počinu, co se má tvářit jako film pro náctileté. ()

unagi odpad!

Toto je presne to čo neznášam. Mega primitívny humor, dementné ksichty, okolo pobehujúce kurvy, postihnutý dej a celá dejová línia, nelogické správanie (možno v amerike a nemecku vysoký inteligenti) len aby to bolo celé o SEXE.... to by som mohol menovať do rána ! Ja len dúfam, že moje oči sa nemusia už nikdy trápiť nad takýmto dristom! ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)