Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

zahadum

Kráčala lesom, motiváciu mala, vždy sa teleportovala tri metre od obetí, strieľala lepšie ako Zajcev, stále chodila...dívala sa do neznáma, taký tupý pohľad mala, no to je fakt nudný film v ktorom sa dá obdivovať nádherná príroda a možno tak časť kým nevieme kto a prečo masakruje úradníkov, mužov..veď boli aj správne rasovo zastúpený.... ()

M.i.k.e

teoreticky to mohla být standardní jednohubka,kdy partičku frajerů honí po lese kdosi s flintou a ze začátku to ještě jakž takž funguje.Nimcéně když se ukáže kdo a proč je ten záhadný střelec,přišlo mi to najednou strašně blbý.Ne snad,že bych nechápal důvod,ale to jak se pak celý film začal vyvíjet byla extrémní nuda a bylo mi úplně jedno jestli je nakonec všechny vystřílí nebo ne...20% ()

Wbcko

Film o partě milenialu, kteří utíkají v lese před sniperkou podobnou rychlosti jako když jsem chodil s babičkou na houby. Ta se je snaží zabít protože... Proto. Hlavním hrdinům chybí naprosto jakýkoli Základní instinkt k přežití. Chovaji se nelogicky a navíc jsou všichni šílené nesympaticti idioti. Film z kategorie "tak dementni, až je to vtipné" ()

Trevor

Hodnotenie je prísnejšie akoby si film zaslúžil, aj keď pochopiteľne Netflix tentokrát za lovca neurčil muža ako je tomu v 95% alebo deti ako je tomu v 4%, v rámci libtárdneho obdobia ľudstva s označením klitorisizmus je záporačkpu mladá sebavedomá fena. Inak žanrový priemer s nelogickým správaním postáv, v peknom prostredí a s dostočnou zápletkou, rozhodne boii v poslednom čase na Netflixe uvedené horšie filmy. ()

mdf odpad!

Tak to byla opravdu velká ale velká debilita. 5 frajerů,jeden má rozlučku a jdou do lesa kde je někdo začne zabíjet, pokud čekáte nějaké originální zabíjení tak na to zapomeňte. Tohle je ale hodně nízkorozpočtový brak kde herci, spíš postavy hraji za buřtguláš a a kvůli úspoře peněz to točili na mobil. ()

• Natáčení filmu probíhalo v listopadu a prosinci roku 2020. Natáčelo se v Národním parku Saské Švýcarsko, který se nachází v Německu. (SONY_)