Jednou za 4000 roků vesmír koliduje. Stalo se tak i tehdy, když přišla doba ledová a vyhynuli dinosauři. Co přinese nové milénium? Je o tom ještě předčasné uvažovat, ale jedna věc je jistá - Dr. Lily McKeeová, šéfka národní observatoře, pracuje na něčem velkém. Zjistila, že Fletcherova kometa vypustila ze svého orbitu dva asteroidy, které se velkou rychlostí blíží k Zemi. Srážka je neodvratná. Podaří se vůbec někomu přežít pád vesmírného tělesa, přinášejícího smrt, utrpení a oheň? (oficiální text distributora)

bruceman7

Ač je to můj oblíbený žánr, zrovna tenhle počin je dost děsný. Pokus o navození napínavé atmosféry dost selhal nejen díky uměle natahaným situacím, ale i kvůli příšerným efektům (obrovská diference ku jen o rok mladšímu Armageddonu, ikdyž tam se spíš jedná o mnohem víc nafouklejší rozpočet). 30% ()

Locksmith odpad!

Takhle nudný a odhadnutelný film s dějem plným nelogičností jsem už dlouho neviděl a doufám, že taky dlouho neuvidím. Proč to v té televizi tak často opakují? Co na tom vidí? ()

Macik

Oooh... tak tady můžeme vidět krásný,učebnicový příklad pravého "B".. Zkraťte to na 75 minut a je to film jak víno.. ;) ()

SidneyP

Jak už tady někteří napsali, já to viděl v dětství a strašně se mi to zalíbilo. Pravda - nevím, jak bych hodnotil teď. 55%. ()

LarryW odpad!

"Odporné svinstvo"- pardon. Humus nad humus, pravý nefalšovaný americký Brak. Ten scénář musel napsat RETARD, vůbec nemám sílu rozebírat jednotlivé pasáže, dementní dialogy, popisovat tu blbečkoidní kostru příběhu, která je v každým z těhle "USA-Déček" (ne Béček) naprosto, ale naprosto stejná...Tohle je ale pro mne pravdu obluda oblud! Pro mě jeden z nejodpudivějších filmů, které jsem kdy spatřil...Bradford May je opravdu chlívák ()

imaginer21

Když někdo vidí Titanic, chtěl by DiCapria v každém filmu o lodní katastrofě. Když někdo vidí Twister, je pro něj žádoucí Helen Hunt u každého tornáda. Když někdo spatří Rozpoutané peklo, chybí mu Pierce Brosnan u jiných sopek. A když někdo vidí Armageddon, chtěl by Willise u každého pádu meteoritu na Zemi. Ale to prostě nejde. Tenhle film je dobrý v tom, že je skutečně reálný (až na to střílení laserem do asteroidu). To, že už mu chybí patřičné efekty a jeho druhá půlka už je vesměs rodinná slátanina, je chyba druhá. Ale v rámci žánru docela dobré. ()