Ganbare Dóki-čan

• Japonsko Ganbare Douki-chan (více)

DaweForeman

Kratičké jednohubky hodně podobné anime "Getsyuoubi no Tawawa". Celkem náhodně mají hodně společného, kdy druhé zmiňované anime mělo teďkon zároveň s tímhle anime svojí druhou sérii a spousta dílů mi přišla tak nějak tématicky podobná. Nedivil bych se, kdyby na tom pracoval jeden a ten samý autor (což není tomu tak). Hlavní hrdinka se snaží získat pozornost svého kolegy z práce, jenže vzhledem k jejímu "štěstí" se to moc nedaří. Tohle anime je tak zaměřeno na humor, kdy je tu spoustu vtipných situací a dále pak na fanservis, který není přehnaný a neurazí. Problém bohužel je v tom, že je to kratičké a tak si to člověk pořádně nemůže užít a obecně je to takové to nekonečné omílání frustrujících blokujících situací, které nedovolí uskutečnit onen závěrečný akt. Naštěstí je to ale vedeno na dospělé úrovni a ne na úrovni nemožných studentů. Po animační stránce to není nic extra, ale neurazí to (zase je tu ona podobnost v lenosti udělat jedné z hlavních postav oči) a po hudební to celkem ujde. ()

Puxina

Ale jo vcelku zábavaná rychlovka s hezkými momenty. Ona to chce až moc, ale je jako vždy šíleně nesmělá. On naštěstí není slepý, takže to vypadá nadějně. Jen musí překonat různé nástrahy. Holt se slečna Douki musí snažit. ()