Třináct let po odchodu od Ladislava Štaidla se Ivetin svět změnil k nepoznání. Její alba se neprodávají jako dřív, ale ona věří, že zase bude zpívat. Má za sebou neúspěšné manželství, ale věří, že ta pravá láska na ni stále čeká. A především má vedle sebe toho, na kom jí záleží nejvíc: svého dospívajícího syna. To kvůli němu chce vyhrát boj s vlastními démony. Je to on, kdo při ní stojí, i když se nedaří a bulvár čeká na každou její chybu. Ano, kdysi chtěla být slavná – teď chce obyčejný život. Pro Artura, pro sebe. (Voyo)

pupidup

Tteti serie pro me byla velmi podivnou karikaturou. Klise, hruza. To udelali Ivete starecke skvrny?? Jsem stejne stara...a zadne skvrny nemam. A pochybuji, ze je v jejim věku mela ona. Dost postav je divne "zparodovanych". Dokument "Malo me zna"...je mnohem lepsi. A abych to zakoncila. Anna Fialova byla ve sve tezke roli famozni. Vsechna cest. ()

Final

Že to nebude něco extra bylo jasné už po prvních dvou sériích, ale abych řekl pravdu, to co jsem v poslední sérii dostal, mě opravdu překvapilo. Voyo to tentokrát hnalo ne do průměru, ale do silného podprůměru. Nějak moc nechápu, kdo to může ohodnotit plnými procenty, ale asi se to někomu líbilo a cílovka v tomto ohledu očividně dostala to, co chtěla. My ostatní asi budeme muset počkat na opravdový životopisný snímek o skutečné Ivetě Bartošové. Snad se někdy dočkáme... ()

patti1

Tato série mě zasáhla ze všech nejvíc. Trochu mě mrzelo, že to bylo dost zkratkovité, ale chápu, že do třech dílů se toho moc vtěsnat nedá. A jistě, člověk si může říkat, že kdo ví, jak to bylo doopravdy, ale to už se asi nedozvíme. Myslím, že podstata byla celkem vystižena  - od toho, jak byla Iveta křehká osobnost, po nechutné praktiky bulváru. Klobouk dolů před všemi herci, a nejvíc před skutečným Arturem, že to všechno ustál. ()

leafroller

Jakkoli mě první dvě série příliš nepřesvědčily a občas i nudily, třetí série potěšila a dokonce byla zdrojem vášnivých diskusí. Zbavila mě také definitivně jakékoli lítosti. Vykreslení života alkoholičky bylo uvěřitelné a nesmírně zajímavá se mi jeví otázka, do jaké míry zapříčinil Ivetinu smrt pan Pavel "ať ho rakovina točí!!!" Novotný. Na tuto otázku však odpověď nenajdeme, protože v tomto směru seriál neposkytl potřebné a z mého pohledu klíčové informace a omezil se pouze na konstatování, že "uběhlo 12 let". ()