Bývalý ruský generál Benin touží po tom vzkřísit bývalý Sovětský svaz. Spojí se s německým vědcem Leitzigem, který zkonstruuje dvě atomové bomby. Benin je naloží do amerických vlaků mířících do Iráku. Jediný, kdo může zabránit jeho šílenému plánu je Malcolm Philpott, člen mezinárodní organizace proti kriminalitě... (oficiální text distributora)

JesterKruger

(V tomto komentáři je použito spoustu obrazných pojmenování) Ve 23:00 přijíždí několika metrový vlak do stanice Český Zadek, teda spíše přijíždí do mé televize společně s Jamesem Bondem a bandou tupounů s bombou. Ta druhá je schovaná mimo vlak, a vlastně ta druhá bomba není úplně bomba. Dost obrazných pojmenování. Na tom že to je TV film, tak z pohledu kameramana apod. Jedná velká chvála. Pierce Brosnan hraje skvěle. Jenže akce v tomto filmu je naprosto nezajímavá. A ani samotný děj není zajímavý. A těžce se na to kouká. Upřímně abych vám řekl, zklamaný jsem nebyl. Už jsem dostatečně ovlivněn akčními béčky (céčky), takže mě už nic nezklame. Podprůměrný akční film. Co k tomu více dodat. ()