Studio 666

• USA Studio 666 (více)

Kvůli nahrávání dlouho očekávaného desátého alba se legendární Foo Fighters stěhují do tajemného sídla na okraji Los Angeles. Brzy se však ukáže, že v obrovském domě straší. Když frontmana Dava Grohla posednou krvežíznivé nadpřirozené síly, visí na vlásku nejen vydání nové desky, ale i životy ostatních členů kapely. (Cinemax)

Johny M.

Já teda Foo Fighters moc nemusim, ale kdyby jim to hrálo jako ve Studiu 666, tak na ně asi změnim názor :) Každopádně film bavil... ()

phoenixer

Au, jako horror to neobstoji. Jako komedie taky ne. Je tam videl fakt draha produkce, jenze scenar tomu lame vaz. FF mam rad a je videt, ze tohle natacet musela byt hrozna prdel. Az na par blicich a smrticich scen je to dost nudny a v klidu by to mohlo mit stopaz dvacet minut. ()

kukkik

Jak už tu psali jiní, pokud nemáte vztah ke kapele Foo Fighters (a myslím tím opravdu přímo ke kapele, ne jenom k písním, potažmo žánru) nebo se nevyžíváte v béčkových slash hororech, nemá smysl se na snímek dívat. Skutečná smrt jednoho z členů kapely několik týdnů po premiéře je ale opravdu bizarní. 2/5 ()

rublik05

Čekal jsem snad cokoliv, ale že to bude taková ujetá šílenost, navíc neskutečně vtipná, to mě teda fakt nenapadlo. Dave Grohl se zde neskutečně vyřádil. Od hudby, po brutalitu, litry krve, humor. Vše v rámci možností funguje jak má, nesedl mi snad jen podivný závěr a také bych si dovedl představit i o malinko kratší stopáž. Jinak ale spokojenost, na odreagování je tohle ideální záležitost, Davidu Grohlovi i členům kapely Foo Fighters patří palec nahoru. 6/10. ()

oldy

Nečekal jsem takove jatka. Je to docela brutalní a občas trochu ujetá komedie. Na jedno podivaní to stačí. 5/10 ()

ŠpetaMarek

Absolutne neobjektivnich 5 hvezd. Popravde, i kdyz me trailer nedavno zaujal, cekal jsem klasickou poloamaterskou sracku. Po asi 20 minutach nepretrziteho smichu se divim, proc je to na csfd v modrych a cekam ze spadne remen. Ten vlastne nikdy nespadne, i kdyz poslednich 10 minut je slabsich. Dave Grohl asi dostal herecke lekce od sveho kamose J.B. a je dobre, ze hlavni pozornost je venovana jemu a ne spise ochotnickym vykonum jeho spoluhracu. Cest vijimce v podani Ramiho. Chvalim vyborne specialni efekty a srdicko. Double feature s Pick of destiny je jasny. ()

Mire

Je to brak, ale predpokladám, že to bol zámer spraviť z toho brakový slasher - stačí sa len pozrieť na tie smiešne triky :-)) Vidím, že nie každému to sadlo, ale ja som sa na tom bavil slušne a už len za posteľovú scénu sa nedá ísť pod štyri * :-))) Len škoda, že Taylor to má už za sebou. R.I.P. ()

Rayen1

Jako fanda Foo Fighters jsem se na film těšil, ale ve finále jsem byl spíš zklamanej, asi jsem čekal něco jinyho, než co jsem dostal. A co jsem dostal? Brakovy hororový slasher béčko ve vzorci Lesního ducha s FF v hlavní roli... Neurazí, nenadchne, ale celkem jsem se v urcitejch situacích nasmal. A to je právě ta největší vada - kdyby byl film víc do komedie nebo víc do hororu, takhle je to někde na pomezí a balancuje mezi jedním a druhým, ve finále není pořádně ani jedno... Ale moje fandovstvi k FF to rozhodně nemění, prostě tenhle film zaspal dobu, kdyby vyšel na VHSce v roce 1987, byla by to určitě bomba. Btw, blití a kopání do kouli? Vážně? Dave, je ti šest, abys myslel, že tohle ještě někomu přijde vtipný? Jo, sorry, vy v USA tenhle styl humoru vlastně rádi... Chjo... ()

Arigato

Foo Fighters berou svou hudbu očividně až životně důležitě. I přesto, že herecké výkony ani celkově film nejsou kdovíjak kvalitní a někdy je to místy díky své absurditě až vtipné, člověk si zkrátka přišel na svoje. Grohl je celkem frajer, několikrát jsem se zasmál a i ta samoúčelná řezničina se dala v pohodě strávit. Studio 666 by se nemělo brát vážně a neočekávat nic světoborného. Fanoušci kapely dokáží film ocenit lépe. ()

Pitryx

Tak film nestojí za nic. Ale některé scény jsou tak excelentní, že jen za ně musím tu čtyřicítku dát, ačkoli to jindy nedělám. Trikaři prostě uměli a pohráli si. Gore v těchto scénách je také dosti, právě díky trikům, ale těm poctivým, ne počítačovým. ()

mrclTV

Vlastne dosť nenápaditý horor, ktorého jedinou výhodou je to, že tu sa tentokrát navzájom nevraždia no-name postavy, ale členovia dobre známej kapely hrajúcich sami seba. Ľakačky v drvivej väčšine veľmi nefungujú (lebo ich vytušíte asi tak od kilometra), ani gore nie je špeciálne (je ho síce celkom dosť, no poriadne efektná smrť je vlastne len jedna - tá posteľná). Film sa to snaží hrať aj na vtipnú notu, no na tieto akordy hrá taktiež dosť falošne. Ale nebudem taky mrzutý, párkrát som sa predsa len zasmial, no brucho ma bolieť od smiechu určite nebude. Taký mačkopes - film by chcel byt aj vtipný, aj krvavý, aj uletený, no kvalitne to nešlo v žiadnej oblasti. Podľa mňa filmu uškodil aj záver - asi 6 minútová akčná sekvencia, bez nej by bol mozno zážitok paradoxne lepší, v mojich očiach to pokojne mohlo byť seknuté skôr a mali by sme lepší koniec. Poznámka bokom, dosť bolo vidieť, že chlapi nie su herci, i keď sa snažili, miestami to pridávalo ďalší možno trochu (ne)chcený vtipný rozmer. Videné na AFF 2023. PS: Ale hudba bola výborná. ()

RigorMortis

Nenáročný hororový brak s postupne sa scvokávajúcim Grohlom, na odreagovanie na nedeľný večer ideál. Nie som fanúšik Foo Fighters, poznám od nich tak dve - tri skladby. ()

darebacek

Temuto filmu jde dat buď pět hvězdiček nebo odpad, béčkový horror se supr hláškáma a hlavně se supr jamama od Foo Fighters a jelikož je miluju a hlavně Dava Grohla , tak za mě pět 🤟 ()

HanzoBureshi

Pokud se někdo baví tím, že sleduje totální cringe komedii, tak asi bude spokojený. Spokojení musí být i fanoušci kapely. Já ale bohužel čekal něco jiného. Předem o filmu jsem nevěděl vůbec nic a až po zhlédnutí jsem zjistil, že je to skutečná kapela, o které bohužel nevím nic. Film začal super brutální scénou s Jennou, takže jsem se perfektně připravil na super slasher, ale byla to past. Poté přišla na scénu kapela Foo Fighter a to bylo úplně v pohodě. Problém nastal poté, když se začali objevovat démoni, protože to i duchové z Ghostbusters byli 10x scarier, než tady... Takže bez sprosté mluvy a krve by to byla zábava i pro děti :D. Pro fanoušky kapely to musí být docela sranda. Já se též párkrát pousmál, ale prostě mi to nesedlo. Co se mi MEGA líbilo, byla snad jen ta úvodní scéna. Mé hodnocení: 4/10 ()