One Piece

USA, (2023–2025), 8 h 32 min (Minutáž: 49–64 min)

Diskuze

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Abych to lépe vysvětlil, tak Yoshitsune tvrdí, že to není typický seriál pro celou rodinu. Ano, asi úplně není. Koneckonců jak jsem upozorňoval, tak je tam i nějaké to násilí a jsou tam občas lehké nadávky, i když to není nic extra hrozného. Přesto si myslím, že by to rodinné i mohlo být.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Jen pro pořádek: Já netvrdím, že je One Piece jen pro děti, nebo že by byl pro děti až moc nevhodný.

Yoshitsune

Kromě toho, co jsem napsal, je OP doslova šónen, vychází od začátku v šónen jumpu. Jasně, vycházejí tam i mnohem drsnější věci, které by už asi pro celou rodinu nemusely být, ale OP si dokáže užít každý :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

však je tolik seriálu/filmů, které sou natočeny pro děti ať hrané či animované, ale ve výsledku si z toho všeho děti odnesou jenom trauma a bolest v srdci.

Yoshitsune

Pokud to má přístupnost PG-13, tak to znamená, že to přímo pro děti již není. To je přístupnost prakticky všech blockbusterů a mnoha dalších filmů. Temný rytíř, Pán prstenů a další filmy jsou jen pro děti? LOL

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

aaa už je to tady zase.........jen protože má nějaký film či seriál, přístupnost od 13, tak to nezmená že je to pro děti. Existuje tolik filmů, seriálů a knih, které mají přístupnost od 13, ale jejich obsah je pro dospělé.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Netflix to má označený jako 13+, ale díky násilí by to mohlo být i 15+. Zoro tam někoho dokonce rozsekne napůl.

Jarin69

Tak ty postavy, dle všeho odpovídají předloze a dle všeho úplně pro děti to neni. A máš zajímavý slovník "chlapeček gumáček" je vše v pořádku ?

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Někomu One Piece divný přijít může, to nemění nic na faktu, že je to jedna z nejlepších mang a jedno z nejlepších a nejepičtějších fantasy, co kdy v historii byly napsány :)

Samozřejmě Live-Action adaptace přesto může působit v tomto případě divně, protože předloha je schválně trochu praštěná a bizardní (i když East Blue Saga, kterou adaptovali tady v první sérii není ještě nic oproti tomu, do jakých bláznivých a přitom úžasně dramatických a velkolepých dobrodružství se Strawhats budou dostávat později napříč stovkami a stovkami manga kapitol :)

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Koukám, že tomu už někdo stihl dát odpad. Buď ten člověk nemá nic na práci, nebo to vůbec neviděl a dal tomu odpad asi ze závisti nebo něčeho jiného. :)

Jarin69 (hodnocení, recenze)

zapalik

Nemám problém koukat na pohádky ani na animáky. Tohle mi prostě přišlo primárně pro děti. Ty postavy byly divné a nejhorší byl chlapeček gumáček.

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Nečítal ani nevidel som predlohu, ale toto bolo úžasné. Akcia, postavy, príbeh.. wow!

zapalik

zapalik (hodnocení, recenze)

Jarin69

Tak to jsem někde 34 let zamrzl, protože jsem si to i dnes užil maximálně a absolutně. A jinak mě moc tvorby pro třináctiletý nezajímá. :-) A navíc je to 13+.

na příspěvěk reagoval Jarin69

Jarin69

myslíš si že jen třináctiletí, si dokáží užít anime, mangu a hrané seriály, které vycházejí buď z anime a nebo z mangy ? Pověz více.

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

čo ti drbe? 97%? WOW!!!

...škoda, že sa to ešte nedá nikde pozrieť keď človek nemá netflix.

Paul_cz

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Proč nemohl podobně kvalitní adaptaci dostat Zaklínač, netflixi? Proč, kurvafix? :(

Pirkaf

Pirkaf (hodnocení, recenze)

No musím říct, že to vypadá fakt překvapivě dobře, daleko líp, než jsem čekal.. ;)

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Vskutku, tenhle trailer mě už skoro stoprocentně ujistil, že tohle se mi bude líbit. Nejen, že tvůrci i herci milují předlohu, ale zdá se, že i produkční hodnoty budou dostatečně vysoké, aby to nevytrhávalo. Za ten relativně omezený rozpočet parádní výkon :)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD