Reklama

Reklama

One Piece

(seriál)
Trailer 1
USA, (2023–2025), 8 h 32 min (Minutáž: 49–64 min)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(9)

Monkey D. Luffy, mladý pirát ve slamáku, se v téhle hrané adaptaci populární mangy vydá s pestrou partičkou přátel na velkolepou výpravu za pokladem. (Netflix)

Diskuze

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Abych to lépe vysvětlil, tak Yoshitsune tvrdí, že to není typický seriál pro celou rodinu. Ano, asi úplně není. Koneckonců jak jsem upozorňoval, tak je tam i nějaké to násilí a jsou tam občas lehké nadávky, i když to není nic extra hrozného. Přesto si myslím, že by to rodinné i mohlo být. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Jen pro pořádek: Já netvrdím, že je One Piece jen pro děti, nebo že by byl pro děti až moc nevhodný. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Kromě toho, co jsem napsal, je OP doslova šónen, vychází od začátku v šónen jumpu. Jasně, vycházejí tam i mnohem drsnější věci, které by už asi pro celou rodinu nemusely být, ale OP si dokáže užít každý :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

však je tolik seriálu/filmů, které sou natočeny pro děti ať hrané či animované, ale ve výsledku si z toho všeho děti odnesou jenom trauma a bolest v srdci. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Pokud to má přístupnost PG-13, tak to znamená, že to přímo pro děti již není. To je přístupnost prakticky všech blockbusterů a mnoha dalších filmů. Temný rytíř, Pán prstenů a další filmy jsou jen pro děti? LOL 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

aaa už je to tady zase.........jen protože má nějaký film či seriál, přístupnost od 13, tak to nezmená že je to pro děti. Existuje tolik filmů, seriálů a knih, které mají přístupnost od 13, ale jejich obsah je pro dospělé.  

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Netflix to má označený jako 13+, ale díky násilí by to mohlo být i 15+. Zoro tam někoho dokonce rozsekne napůl.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Jarin69

Tak ty postavy, dle všeho odpovídají předloze a dle všeho úplně pro děti to neni. A máš zajímavý slovník "chlapeček gumáček" je vše v pořádku ? 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Někomu One Piece divný přijít může, to nemění nic na faktu, že je to jedna z nejlepších mang a jedno z nejlepších a nejepičtějších fantasy, co kdy v historii byly napsány :)

Samozřejmě Live-Action adaptace přesto může působit v tomto případě divně, protože předloha je schválně trochu praštěná a bizardní (i když East Blue Saga, kterou adaptovali tady v první sérii není ještě nic oproti tomu, do jakých bláznivých a přitom úžasně dramatických a velkolepých dobrodružství se Strawhats budou dostávat později napříč stovkami a stovkami manga kapitol :)

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Koukám, že tomu už někdo stihl dát odpad. Buď ten člověk nemá nic na práci, nebo to vůbec neviděl a dal tomu odpad asi ze závisti nebo něčeho jiného. :)

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

zapalik

Nemám problém koukat na pohádky ani na animáky. Tohle mi prostě přišlo primárně pro děti. Ty postavy byly divné a nejhorší byl chlapeček gumáček.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Nečítal ani nevidel som predlohu, ale toto bolo úžasné. Akcia, postavy, príbeh.. wow!

zapalik

zapalik (hodnocení, recenze)

Jarin69

Tak to jsem někde 34 let zamrzl, protože jsem si to i dnes užil maximálně a absolutně. A jinak mě moc tvorby pro třináctiletý nezajímá. :-) A navíc je to 13+.

na příspěvěk reagoval Jarin69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Jarin69

myslíš si že jen třináctiletí, si dokáží užít anime, mangu a hrané seriály, které vycházejí buď z anime a nebo z mangy ? Pověz více. 

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

čo ti drbe? 97%? WOW!!!

...škoda, že sa to ešte nedá nikde pozrieť keď človek nemá netflix.

Paul_cz

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Proč nemohl podobně kvalitní adaptaci dostat Zaklínač, netflixi? Proč, kurvafix? :(

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Pirkaf

Pirkaf (hodnocení, recenze)

No musím říct, že to vypadá fakt překvapivě dobře, daleko líp, než jsem čekal.. ;)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Vskutku, tenhle trailer mě už skoro stoprocentně ujistil, že tohle se mi bude líbit. Nejen, že tvůrci i herci milují předlohu, ale zdá se, že i produkční hodnoty budou dostatečně vysoké, aby to nevytrhávalo. Za ten relativně omezený rozpočet parádní výkon :)

Související novinky

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

31.12.2023

Blíží se konec roku, a tak opět nastal čas na bilancování toho, které filmy a seriály z letošní produkce se umístily nejlépe v ČSFD žebříčku, jehož podoba není ovlivněna ničím jiným než celkovým… (více)

Reklama

Reklama