Mladá dívka je nalezena mrtvá, brutálně znásilněná. Její smrt ostře kontrastuje s krásou šumavské přírody počínajícího podzimu. Kriminalisté uvažují o několika možných motivech vraždy, ale čím dále postupují v pátrání, tím více se obávají, že tento čin žádný motiv nemá a je jen náhodným aktem patologicky narušeného vraha. (Česká televize)

bratr_jezek

Tak jestli je to podle skutečného případu, tak to udělali policisté velkou botu - před pěti lety někdo zabije stopařku a její kamarádka se pohřešuje, mají i podezřelého a to u něj doma ani neudělají domovní prohlídku? Asi by pak nedošlo k dalším vraždám! Závěr se zatýkáním už těžce zavání "uměleckou licencí" autorů tohoto průměrného seriálu. ()

Jareth

Tohle nebylo dobrý. Proč hned každého který kolem pohřešované prošel, musí zadržet? Potom jeden z vyšetřovacích nemá pistoli na nebezpečného muže. Celkově u konce jsem spíše smál, a myslel jsem si že se koukám na komedii, než na detektivku. Nic tady nedává smysl. ()

Ziral odpad!

Po shlédnutí prvního dílu jsem si myslel, že už nic horšího nemůže být divákům předloženo ! Mýlil jsem se druhý díl překonává absolutně VŠE. Už dávno je zřejmé, že dnešní rádoby "tvůrci" nedokáží natočit nic jiného než krimi, pouze se předhánějí v hrůzných námětech. Neuvěřitelná parta vyšetřovatelů, která dělá "dobré" jméno poctivé policii. Zvláště herec Noha je perla, bezdomovci musí být na koni, že tam mají kolegu ze své branže. Vyšetřovatelé mají pachatelovo sperma, ale nikoho nenapadne využít DNA. Prostě z herectví je už jen řemeslo jak se úspěšně uživit, např. velká kláda pro Chantal Poullain, ale za ty prachy, no nevezmi to !!! ()