Režie:
Gerald ThomasKamera:
Alan HumeHrají:
Kenneth Williams, Kenneth Connor, Joan Sims, Victor Maddern, Beryl Reid, Lloyd McGuire, Robert Dorning, Eric Barker, Albert Moses, Ishaq Bux, Joan Benham (více)Hrají
Kenneth Williams
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Carry On Cleo (1964)
The Thief and the Cobbler (1993)
Nevinní v Paříži (1953)
Kenneth Connor
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pět lupičů a stará dáma (1955)
Kouzelný Kristián (1969)
Carry On Cleo (1964)
Joan Sims
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Trouble in Store (1953)
Slečna Marplová: Ohlášená vražda (1985) (TV film)
Podvod (1985) (TV film)
Victor Maddern
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Hledá se Bunny Lakeová (1965)
Cromwell (1970)
Beryl Reid
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Doctor Who: The Five Doctors (1983) (TV film)
The Assassination Bureau (1969)
Krásky z dívčí školy (1954)
Lloyd McGuire
Nejlepší filmy:
Endeavour (2012) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Hlavní podezřelý: Neviňátka (1992) (TV film)
Robert Dorning
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Červené střevíčky (1948)
Zlo pod sluncem (1982)
Ragtime (1981)
Eric Barker
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Báječní muži na létajících strojích (1965)
Twinky (1969)
Myš na měsíci (1963)
Albert Moses
Nejlepší filmy:
Pink Floyd: The Wall (1982)
Muž, který chtěl být králem (1975)
Špion, který mě miloval (1977)
Ishaq Bux
Indie
Nejlepší filmy:
Dobyvatelé ztracené archy (1981)
Rocky Horror Picture Show (1975)
Sherlock Holmes: Znamení čtyř (1987) (TV film)
Joan Benham
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vlivní lidé (1963)
Zkáza Titanicu (1958)
Murder Ahoy (1964)
Larry Dann
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Bunker (1981) (TV film)
Štvanec (1947)
Buldočí plémě (1960)
Steve Plytas
Osmanská říše
Nejlepší filmy:
Batman (1989)
Becket (1964)
Báječní muži na létajících strojích (1965)
Gertan Klauber
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Přísně tajné! (1984)
Chobotnička (1983)
Dech života (1987)
Claire Davenport
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)
Sloní muž (1980)
Návrat Růžového pantera (1975)
Suzanne Danielle
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Divoké husy (1978)
Flash Gordon (1980)
Arabské dobrodružství (1979)
Norman Mitchell
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Růžový panter znovu zasahuje (1976)
Hledá se Bunny Lakeová (1965)
Oliver! (1968)
Aileen Lewis
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Tisíc dnů s Annou (1969)
Tucet špinavců (1967)
Srdečné pozdravy z Ruska (1963)
Llewellyn Rees
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Garderobiér (1983)
Holocaust (1978) (seriál)
Ryba jménem Wanda (1988)
Michael Nightingale
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Návrat Růžového pantera (1975)
Případy bratra Cadfaela (1994) (seriál)
Ice-Cold in Alex (1958)