Režie:
Jaroslav DudekScénář:
Zdeněk BláhaKamera:
Adolf NavaraHudba:
Ivo VyhnálekHrají:
Jan Schánilec, Dana Syslová, Jiří Klem, Luděk Sobota, Milan Stehlík, Adolf Kohuth, Rudolf Deyl ml., Ota Sklenčka, Miroslav Masopust, Oldřich Vlach, Václav Antoš, Eva Glücková, Jana Vychodilová (více)Hrají
Jan Schánilec
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (divadelní záznam)
Petrolejové lampy (1971)
Dana Syslová
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Jiří Klem
Nejlepší filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Královská hra (1980) (TV film)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Milan Stehlík
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Adolf Kohuth
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Duhová kulička (1985) (TV film)
Zlá krev (1986) (seriál)
Krajina s nábytkem (1986)
Rudolf Deyl ml.
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (TV film)
Ota Sklenčka
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Miroslav Masopust
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Divoká planeta (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (TV film)
Oldřich Vlach
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Periferie (2017) (divadelní záznam)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Václav Antoš
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (seriál)
Únosy bez výkupného (1983) (TV film)
Eva Glücková
Nejlepší filmy:
Bez svatozáře (1963)
Jana Vychodilová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Smuteční slavnost (1969)
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Miroslav Rataj
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dukla 61 (2018) (TV film)
Doktor Faustus (2016) (divadelní záznam)
Vítězslav Jirsák
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Půlpenny (1974) (TV film)
Miroslava Kozáková
Československo
Nejlepší filmy:
Domácí víno (1963) (TV film)
Vražda po našem (1966)
Zámek pro Barborku (1962)
Ivana Vondrovicová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Domácí víno (1963) (TV film)
Josefina (1973) (TV film)
Eman Fiala
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Byl jednou jeden král... (1954)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jan Přeučil
Československo
Nejlepší filmy:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)