Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1

Účinkují:

Série(47)

Diskuze

Phat K (hodnocení, recenze)

Já bych na jejím místě minimálně navrhl hromadné přečtení příp. i zničení. Názor třetího člověka (kterýmu je imunita navíc úplně šumák) by pro mě moc váhu neměl. Já jsem prostě fanoušek agresivního pojetí hry. Kdyby řekla: "Naser si, Danielle, neměla jsi to pouštět z ruky, teď je to moje", tak by si u mě hodně šplhla. :))

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Phat: Já vím :o) Protože Cirie hraje mnohem agresivněji. Dělá velké kroky rovnou od začátku. Amanda si najde svoje solidní místo v pevné alianci a čeká na svojí chvíli. Tentokrát jí to nevyšlo, protože Candice je nejpitomější můra. Odevzdání nápovědy stále zazlívám Colbymu. Skutečně si myslíš, že si to Amanda mohla nechat, když Colby řekl: "It was out of despair, Danielle. That clue is yours." (nebo tak něco, každopádně řekl že ta nápověda je její.)

Phat K (hodnocení, recenze)

Cirie vypadla pravě proto, že byla považována za lepší a nebezpečnější hráčku než je Amanda. Ale je to víceméně jedno, já proti Amandě nic moc nemám - fyzicky patří mezi nejschopnější soutěžící, tu některými tolik vyzdvihovanou sociální hru má taky dobrou... Akorát mně vadí ten její smutnej pohled, viz dvě finální kmenové rady nebo odevzdání nápovědy v poslední epizodě.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Phat: Mhmm, to by se dalo docela brát... kdyby bývala Cirie nevypadla. Amanda totiž má něco, co Cirii chybí. Umí plout s proudem. Skutečně je pro mě takřka nedotknutelná a uznávám, že jsem možná trochu neobjektivní. Přesto podle mě Amanda patří mezi deset nejlepších hráčů bezpochyby a po Boston Robovi je druhá, která si zaslouží titul nejlepšího hráče, který nevyhrál.

Phat K (hodnocení, recenze)

Tom, kajda: Já bych to uzavřel tím, že obě dámy jsou pro vás téměř nedoknutelné hvězdy a nikdo vás nepřesvědčí o opaku. Danielle je pro mě taky až tou dvacátou (bylo prostě potřeba najít Villaina ženského pohlaví, což je obecně nedostatkové zboží) a Amandu krásně vystihla v jednom z prvních dílů Cirie, když řekla, že Amandu má ráda, že je to milá holka, ale bohužel nepatří k nejbystřejším, což se plně projevilo až v této sezóně.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Ale kajdo, já se o tom přece dohaduju rád :o) Od toho diskuze jsou. Já Danielle skutečně rád nemám. Sexy podrážečkou jsem ji označil. Proč by ne. Přesně to v Exile Islandu byla. Přesto je ze všech dvaceti soutěžících ta nejmíň hodná All Stars. Na tom se shodne 90%. Abych byl přesnější, 90% lidí se shodne, že Danielle spolu s Candice. Většina běžných diváků si Danielle nepamatuje. Jinak určitě v EI nebyla po Cirie nejaktivnější. To byl Terry... Ale řekněme, že mluvíš o ženách. A debatu na téma Amanda ukončuješ? Pročpak? Tys napsal, že byla loutka Todda a Parvati a Cirie. Já ti dal argument dokazující opak. Tak bych teď rád slyšel, jak přesně byla loutka Todda, Parvati a Cirie.

kajda.l (hodnocení, recenze)

Tome, lepší bude, když bude každý mluvit sám za sebe:). Že nemáš rád Danielle já beru, ale rozhodně si to nemyslí každý..jen z žen, je větší Villain než Sandra a Courtney (která se sem dostala, jen pro její hlášky(díky za to), ale rozhodně ne za tvrdou hru)..no a jestli se nepletu, tak jsi jednou o Daniele napsal něco jako "sexy podrážečka" čili i toto značí, že se sem nedostala náhodou=)..však na Exilu byla po Cirie druhá nejaktivnější (to nepopřeš) =-).
A debatu na téma Amanda ukončuju, pač to nemá cenu. Vzhledem k tomu, že bys stejně napsal cokoliv (pro její dobro), co případně mohla(nemohla) udělat..nebo, co se mohlo(nemohlo) stát. Já to beru, když je to tvoje NEJ hráčka..já u své oblíbenkyně z Vanuatu dělám to samé=-D.
Měj se, jdu si radši pustit Gilmorky:D

Zeck (hodnocení, recenze)

kajda Susie v Gabonu? Musím se zasmát, protože Susie mám za nejjednodušší soutěžící, kterou jsem viděl. S Natalie jí rozhodně neporovnávám, byl to jen příklad. Natalie nebyla terčem hned od začátku a také jí nikdo nevyvraždil spojenectví, nebyla ta na okraji a nemusela nic měnit. Sandra to má o dost těžší, byl to pouze příklad v nenápadnosti, máš pravdu, že špatný. Danielle rozhodně stejným dílem, jako Parv a Russ nepřispívá, ale na toto téma jsme se už jednou pohádali, proto bych Dan nechal plavat. Pochopitelně, že Russell mávnul nad Sandrou rukou, protože je "pouze ten hlas, který jim pomáhá", neberou jí a nikdy nebrali, to ovšem nic neznamená. Tím se volně dostávám k tomu, že pokud jí její vlastní "spojenectví" Villains nebere, co jí pak zbývá? Tupě hlasovat s nima a pak se nechat vyloučit? To je přece to, co nesnášíš, sám jsi vyzdvihoval Danielle, že jen tupě nehlasovala s Bostonem Robem, když to pak udělá Sandra, není to totéž? Sandře, pokud by myslela na lepší, než páté místo, prostě nic jiného, než zběhnout nezbylo. Čtyřka Vill. jí nebrala, co měla dělat? Prostě zběhnout a doufat, že to výjde, pak by měla cestu do finále otevřenou. To se mi zdá, jako fér risk. Candice je kráva, která neumí hrát tuhle hru a nikdy neuměla, nedokáže koukat dvě rady dopředu, právě ONA je ta, která bude hlasovat pro kohokoliv, jenom aby nevypadla sama, to, že jí Sandra nepřesvědčila o ničem nevypovídá, protože přesvědčit přesvědčeného, prostě nejde. Její schopnosti nezvěličuji, je třetí nejlepším taktikem a tím zůstane, o nic se nepřu. Hellblazer Myslim, že jsi to napsal sám "moje ideální trojka ve finále, je Parv, Russ a Danielle". To, že Sandru nesnášíš, protože ohrožuje tvé miláčky, neznamená, že je neschopná. Ne, Coach nešel proto, že se to hodilo Russellovi, Coach šel proto, že mu Sandra zahrála na nervy. Na ráně byla Courtney a Sandra a pokud by hlasoval pro jednu, druhá by šla hned po ní. "V soutěžích je neschopná". Pane bože, viděl jsi vůbec první díly tyhle série? Zatímco pěšáci za Villains to vždycky projeli, Sandra a Boston Rob to vytahovali ve skládačkách, takže díky nim zprvu dominovali. Pro mě skončila fyzická vzdatnost a dovednost v soutěžích přesně ve chvíly, kdy se poroučel Tyson, Rob a Coach. Od té doby to bylo o strategii, ne o tom, kdo nejdéle vydrží na kládě. Navíc nevim o jaké neschopnosti mluvíš, pokud vim, Sandra zajistila v soutěži o udržení Villains bod, porazila chlapa, tak o čem je tady vlastně řeč? Že vydrží stejně dlouho na kládě, jako Colby? Tak kdo je pak ten, co v soutěži nic nepředvede?

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Danielle ale žádnou alianci neutvořila. Jenom se stala jejím členem... Další Russellovou Dumbass girl. Čína - Amanda nebyla loutka Todda... Ona sama měla velkou moc v rozhodování o tom, co se bude dělat. Sama podnikala strategické kroky a řídila hru. Dokonce v jednu chvíli i uvažovala dostat ze hry Todda.... V Mikronésii opět byly Amanda a Parvati obě dvě spolu ty, co utvořily tu nejzásadnější alianci. A to když k sobě přitáhly Cirie a slíbily jí místo ve final three. Amanda nebyla zapojená do blindsidu Ozzyho, ale Cirie i Parvati jí byly totálně věrné. Cirie dokonce byla ochotná vylosovat si kámen, když došlo na lámání chleba, a měla se za ní postavit... Tak moc měla hru pod kontrolou. No, a jestli někdo neměl být v HvV, pak se snad všichni shodneme, že Danielle :o) O tom žádná.

kajda.l (hodnocení, recenze)

Pokud je něčí loutka Danielle (hmm..schytává kritiku za to, že udržuje alianci, kterou utvořila 1. den), jistě Parv a Russ jsou víc na očích..tak, co je v tom případě Amanda?..v Číně loutka Todda..v Mikro (nejdřív Ozzyho a pak Parv a Cirie) zde byla tak platnou členkou aliance, že jí ani neřekly o nejdůležitějších rozhodnutích..ale budiž) a HvsV (naprostá knedla) a ani zde neměla být (můj názor).

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Amanda sebrala nápovědu ze země. Chtělo to sakra odvahu se přímo Danielle zeptat, co to tam schovává. A chtělo odvahu udělat, co udělala. Amanda je agresivní hráčka, Danielle je jen agresivní holka... A má sakra kliku, že si z ní dva z nejlepších hráčů Survivora udělali svojí loutku. Parvati a Russell si s ní dělají, co je jen napadne, a ona je slepě poslouchá. Je to jen věrný hlas navíc. Aspoň hraje věrně za svou alianci, to jí šlechtí. Ale je to hráčka k ničemu. A pokud jde o to o tahání vlasů, to se prý skutečně stalo, jen to bylo vystřižené. Hell: Ponderosa je to místo, kde sídlí porota. A na CBS je hromada klipů z ní, po každém vyloučeném členu poroty.

kajda.l (hodnocení, recenze)

Tak nápovědu našla Danielle (nešikovně jí schovala), ale Amanda se jí pokusila sprostě ukrást..zbytečně trapné to bylo z obou stran. A to, že nápovědu nakonec Amanda pokorně odevzdala, také o něčem svědčí..nebudu se tady do Amandy nějak pouštět (nechci nějakou zbytečnou přestřelku), však víš, že Amandu nemusím. Jen dodám, že Daniele měla právo si chrínit svoje věci.
A co se týče historek..jistě Danielle si to přibarvila, ale Amanda udělala to samé po příjezdu na Ponderosu, kde si stěžovala, že ji Danielle napadla, tahala za vlasy a kdo ví co ještě:) a to znamená, že pokud se dostane Danielle před porotu, může jí to dost uškodit.
Takže je to 1-1..holky si nemají co vyčítat:)

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Kajda: Panderosa? Co je to? Dajte link :) Staci poznat tie osobnosti a kazdemu je jasne, ze Russelovi nikto z terajsej poroty neda hlas, mozno tak Coach a dalsi porotcovia ako Colby a Rupert uz vonkoncom (teda ak sa nestane zazrak a nedostnu sa do finale). Chapem, ale ze spolocenska hra Russela je pre vacsinu zla. Mne osobne ani to nevadi, jasne, je arogantny a povie kazdemu vsetko do oci, ale aspon sa nepretvaruje. A nie je dostatocne dobra spolocneska hra, ze dotiahne do finale svoju alianciu? Survivor, ale hlavne nie je spolocenska hra, je to OUTWIT, OUTPLAY, OUTLAST a nie MAKE FRIENDS. Tom: Danielle tu napovedu nasla prva, takze Amanda to mala nechat tak a nie dobehnut ako male stena...

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Russell ovšem označil Danielle za agresivní potom, co vykládala, jak složila Amandu na zem a vyrvala jí nápovědu z ruky... Jaksi trochu zamlžila, že byla sama bez šance, div se nerozbrečela, nadávala Amandě, že je psychotická a prosila o pomoc Colbyho... Osobně konkrétně tahle scéna mi Danielle zhnusila trvale. Amanda tu nápovědu našla, byla její. Danielle neměla sebemenší právo na Amandu šahat, a měli jí vyhodit ze soutěže.

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Hraje tiše, opatrně, zbytečně neriskuje = she´s just there. Je pekne, ze ma tolko reci o tom ako chce vyhodit toho a toho, no nakoniec, sa jej aj tak nic nepodari (Coach neisiel kvoli nej, ale preto, lebo sa to hodilo Russelovi, Parv a Danielle). A to podotykam, mala vacsinou na svojej strane cisla, to ze nakoniec niekto prebehol je druha vec. Nie je to neshopnost? V sutaziach je otrasna, na to sa ani pozerat neda, keby sa aspon snazi ako Courtney. Nie je to neschopnost? Nema vplyv? Nie je to neschopnost? A pod taktikou si predstavujes budem hlasovat za hocikoho, len nie za mna?

kajda.l (hodnocení, recenze)

Sandra hraje velmi podobnou hru jako Susie v Gabonu, myslím, že o malinko horší. S Nat bych jí neporovnával, pač ta narozdíl od Sandry hrála skvělou společenskou hru a dokázala Russella využít ke svému prospěchu, kdežto Sandra se ho jen snaží zoufale vyhodit a občas pobíhá po pláži jako "postřelená srna". Takže o její schopnosti mám jisté pochybnosti, narozdíl od Danielle, která přispívá stejným dílem jako (P+R), oběma už několikrát pomohla zachránit zadek, takže určitě o vezení se nemůže být řeč. O všem svědší u Russellova řeč- kde Danielle označil jako agresivní (tvrdou) hráčku..Parv šarmantní..Jerri sympatickou a nad Sandrou jen mávl rukou:)
To jako Sandra dokazuje, že je dobrá strategická hráčka tím, že zběhne..okamžitě ztratí kontrolu (díky Candice), kterou evidentně nedokázala přesvědčit a zase se vrátí hlasovat s PRD??..tím si jako chce dokázat svou loajalitu a důvěryhodnost (tak jako tak, at by zahlasovala pro Amandu nebo Parv) je přinejlepším momentálně šestá v pořadí:)
Jinak já proti sandře nic nemám, a s jejím případným úspěchem bych problém neměl a trošku jí fandím, ale zase bych její schopnosti nijak nezveličoval.
Hell- O případné zahořklosti poroty bych opět nediskutoval, to že je Russell arogantní hovado a grázl a vyjma umu skvělého zacházení s idolama  (všechna čest), hraje zoufalou (především společenskou) hru..bych porotu nevinil. Evidentně narážíš na videa z Ponderosy..kde je prakticky jasné, že Russ už přišel o 4 hlasy ať bude finále jakékoliv:). Ten chlap je zkrátka neponaučitelnej.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já doufám, že vyhraje Sandra. Určitě bych byl rád i za Parvati, a docela nadšený bych byl i z Jerri. Ne kvůli tomu, že by hrála kdovíjak dobře, ale prostě proto, že je to má osobní oblíbenkyně.

Zeck (hodnocení, recenze)

V čem je prosimtě Sandra neschopná? Hraje skvěle, hraje nejlépe jak v dané situaci může. Jako jediná projevila iniciativu k totální změně hry, ani Heroes - nejvíce ohrožení se tak nesnažili. Hraje tiše, opatrně, zbytečně neriskuje a nedělá si nepřátelé (kterých má už tak dost). Kdyby to nezahrála na Russella a nepřesvědčila by ho o Coachově záletech, nedostala by se ani do sloučení. Sandra je naopak velmi schopná, narozdíl od mistrů Colbyho, Ruperta, Candice, Jerri a Danielle. Pouze Parvati s Russem míchají pořadím, proto se oba nemůžou dostat do finále. Sandra je co se týče taktiky hned za nima, takže třetí nejlepší, možná taktizuje ještě víc, než král s královnou, pouze nemá vliv, který potřebuje, je to nenápadná myš a ty se dostávají daleko (Natalie Samoa).

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Sandra je predovsetkym sama neschopna, takze je medzi "svojimi", ale podla editu to vyzera, ze sa dostane daleko a pri tejto zatrpknutej porote by ma neprekvapilo jej vitaztvo. Snad sa mylim a dockam sa svojho vytuzeneho finale Russel, Parv a Danielle.

Zeck (hodnocení, recenze)

kukentipla: Trubka je bohužel slabé slovo. Candice prostě přeskočilo. Já být na místě Ruperta, Colbyho a Amandy, tak jí vlastnoručně zabiju. Candice nepochopila tuhle hru, táhla za jeden provaz se spojenectvím, které bylo předem odsouzeno k záhubě. Když se pak stane naprostý zázrak a chce mu pomoct jeden z Villains, ona zběhne. Tohle prostě nepochopim a příjde mi to mnohem horší, než Erikovo odevzdání imunity, ten byl alespoň naivní. Ano máš pravdu, Candice by v tom finále byla, buďto se Sandrou a Amandou, nebo s Amandou a Colbym. Ona se rozhodla vyměnit první místo za šesté a je to jenom její blbost, od vypadnutí jí dělí pouze náhoda a případný totální rozpad aliance P+R+D+J. Sandra mohla dojít až do finále, bohužel hraje s idioty. "Candice, proč jsi proboha řekla Russellovi, že pro něj budeme hlasovat? Colby: "klid, Candice je s náma, nevyšiluj". Rupert: "pane bože, my můžeme vyhodit Russella, to je super!" Takhle se hra nehraje, pokud bych jen zavětřil, že Candice zahejbá, okamžitě bych jí umravnil a argumentama vysvětlil, že zběhnout je ta největší hovadina, kterou může udělat.

kukentipla

kukentipla (hodnocení, recenze)

zeck: souhlas Candice je trubka, podle mě měla našlapnutu do finale (se Sandrou a Amandou), Chudák Sandra tak moc se vyhodit Russela, ale prostě se jí nedaří (a chytrá nato je dost).

Zeck (hodnocení, recenze)

Candice, jseš kráva. Tak bych asi začal. Candice má velmi zajímavou, perverzní choutku - vyskakovat z aliancí, které jsou pro ní nejvýhodnější. V Cook Islands zradila Yulovu alianci, která vyhrála. Tady vyskočila z aliance, která jí zajišťovala FINÁLE!!! Stačilo hlasovat s Heroes a nevystrašit Sandru, která chudák asi nevěří vlastním očím, dvakrát chtěla pomoct, dvakrát jí nastavili prdeI. Kdyby ta pizda Candice nezradila, Parvati mohla jít do hajzlu a pak si mohli zahrát vybíjenou se zbytkem. Akorát mi potvrdila, že do All Stars nepatří a pokud, tak do Villains, stupidní husa. Danielle jsem původně litoval, protože na ní bylo vidět, že chudák neví, co si počít s mohutnější a silnější Amandou. Lítost jsem přestal pociťovat přesně ve chvíly, kdy barvitě vykreslovala ostatním Villains, jak Amandu složila na zem a nápovědu jí vyrvala z ruky. Je mi fakt na blití a Amandy docela líto. Stále fandím Sandře (na kterou jsem při prvním odeslání příspěvku uplně zapoměl. :-D)

IKOLA (hodnocení, recenze)

Jeff povedal vo svojom najnovsom blogu, ze imunity sice budu, ale ze si daju ovela viac prave s ich skryvanim a rozhodne nebude tak lahke ich najst.

Montezuma3

Montezuma3 (hodnocení, recenze)

Doufám, že už se do hry tajná imunita vracet nebude. Russ tam s těmi smaragdovými těžítky mává jak na prvního máje. Jemu to nošení imunit Jeffovy dělá asi hodně dobře :D Ještě že tady na Samoa nemají exile island. To už by si tam asi Candice mohla pomalu začít stlát :D (Cook Islands) Jinak, co se Cook Islands týká, tyto ostrovy se mi jako prostředí moc líbily, a v Nicarague to vypadá podobně ;-) V příštím díle tipuji že vypadne Candice (bohužel, i když jí fandím asi nejvíce ze všech :D)

IKOLA (hodnocení, recenze)

No...Candace je skratka ten typ hracky...V cook island rychlo prebehla, lebo sa necitila bezpecne a nemyslela si, ze te kmen ma sancu na vyhru( jej radoby Adam verziu nezeriem) a teraz spravila to iste...je zbrkla a boji sa. Sandra sa snazila, bohuzial jej to nevyslo, kvoli Candace. Mylsim si, ze momentalne nikto z Heroes nema realnu sancu na vyhru a v kmeni Villains prakticky vsetci. Russel je skvely clovek na dotiahnutie do finale, lebo nema sancu vyhrat s tym, co predvadza, Parvati sa podla mna trochu poRusselila a snazi sa posobit ako kralovna a osobne si myslim, ze na to doplati rovnako ako na to doplatil Russel v 19. serii ( aj ked to nie je tak vyrazne). Danielle ma velku sancu vyhrat , nehraje tak agresivne, nevybocuje z davu a popritom to ma dobre aj Russela aj Parvati. Je to zena medzi dvomi vladcami a tej ulohy dokonale vyuziva. Jerii mam pocit, ze nehraje prilis agresivne na to aby vyhrala a potenncialne sa jej budu chciet podla mna zbavit ako cloveka, co keby sa dostal do finale tak vyhraje, pretoze je celkom oblubena. A Sandra si myslim, ze tuto seriu hraje vybornu hru. Ako jednu z mala ju nepohana ego a tak sa nehambi sklopit hlavu a hlasovat podla davu, ale popritom si kuje svoje plany. Je ako svab , ma ohromujuci dar prezitia v Survivorovi. A verim, ze pokial by sa dostala do finale, tak vyhra.

Hellblazer (hodnocení, recenze)

Konecne je prec, to co predviedla s Danielle bolo otrasne. Colby mi bol dokonca sympaticky a mal pravdu, Danielle to nasla, patri to jej (I didnt even see what happened...I was watching Treasure Island). :D Sandra je strasne slaba hracka, bohuzial podla editu to vyzera, ze sa dostane daleko. Reci ma sice plno, ale nic nedokaze dosiahnut. Russel to vystihol presne Russell: Sandra, shes just there...

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Candice byla základem solidní aliance Candice-Amanda-Colby... Rupert byl čtvrté kolo u vozu a Sandra by byla páté... Candice měla v podstatě zaručené místo ve final three po boku chlapa, kterej je naprosto nemožnej, a po boku holky, která má největší slabinu ve výkonech na FTC... Ale ne, ona je tak pitomá, že bůh ví proč přeskočí ze solidní aliance, kde má dokonce i nepatrnou šanci na výhru, do aliance, kde se všichni podrážejí, ale která má i přes to všechno pevné jádro Parvati-Russell-Danielle, a kde Jerri má takřka najisto slíbené čtvrté místo. Co je to za logiku? Něco tak neuvěřitelně pitomýho prostě nepochopím. Jak říkala Amanda, mohla stejně jako Candice přeskočit na palubu k Villains, aby se zachránila na další tři dny, nebo se mohla pokusit udělat velký a riskantní tah, který by mohl znamenat konec ale taky výhru... Každopádně se mi líbí, že ukázali Amandu aspoň v jednom díle jako silnou hráčku, a že jí Russell označil za ženskou verzi Boston Roba (souhlasím). Mrzí mrzí mrzí. Vlastně mi je už teď docela jedno, jak to dopadne. Celá tahle sezóna pro mě stejně směřovala jen k showdownu mezi Amandou a Parvati, které jsou mými nejoblíbenějšími hráčkami vůbec.

IKOLA (hodnocení, recenze)

Ja Candace tak nejak chapem. Vyhrat nemala moznost v ziadnej skupine ( aj ked v Heroes by sa dostala dalej) a no...vsetci z Heroes ju chceli vyhodit snad od 10 dna...urcite sa s nimi necitila v pohode a videla moznost...aj ked zasa to bolo prebehnutie iba kvoli prebehnutiu...Ja Candace neobvinujem a ze Amanda padla...no, cakal som to. Colby je dost k nicomu a absolutne nehra hru, co je ovela horsie ako vsetko ine, lebo je to nudne...Fandim Sandre a Jerri.

kajda.l (hodnocení, recenze)

SPOILERY- No konečně:). Děkuju, Candice děkuju:D. I Hate Amanda a to, co předvedla, když se pokusila Danielle ukrást nápovědu, považuju jako stejnej hnus, když se někdo někomu hrabe ve věcech (i když uznávám, že to Danielle zbytečně zbrkle hodila pod postel, místo, aby to strčila třeba pod polštář, nebo jednoduše pod sebe).
Ke Candice, narozdíl od TR si nemyslím, že si nějak výrazně pohoršila (sice kecy o Final Three jsou nesmyslné), ale minimálně by mohla přeskočit Sandru..tah, to poměrně hloupej je, ale děkuju jí za něj- a) postoupili všichni moji oblíbenci b) Amanda je konečně pryč a doufám, že už ji nikdy neuvidím (ve hře), a že ji Parv přeskočí v počtu dní:).
A Sandra..tu bude zajímavé pozorovat, pač momentálně jí nevěří snad nikdo, kdo zůstal (hlavně po tom, co nejspíš odejdou "vyvrženci" Colby a Rupert).
A Courtney je skvělá, mě snad víc baví v porotě než ve hře=-D.
Za mě s dílem absolutní spokojenost:)