Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele jeandepatch k tomuto seriálu (27)

Caramoan (2013) (S26)

Rozhodně slabší než první FvF... Jinak tam bylo několik mých oblíbených hráčů z bývalých sezon (Andrea, Corinne), ale dost z nich tam nemělo co dělat (Brandon, Dawn, FrancesQa (!)). Jediné co to zachraňovalo, byla videa z Ponderosy, kde se vytvořila dobrá parta, kdežto všichni ti kteří mě štvali, skončili ve finálové trojce... Mimo jiné první série, kterou jsem nezvládl až do konce. Ústřední postava: Phillip Oblíbenci: Andrea, Malcolm, Reynold Neoblíbenci: Dawn, Sherri ()

Krev není voda (2013) (S27)

Série měla velký potenciál, bohužel jí Jeff pokazil Redemption Islandem. Odměny a klasické soutěže (Survivor auction) totiž dodávají show ten správný ráz. Další hlouposti, jako angažování Tiny nebo Ruperta, už jenom srazili dojem na tři hvězdy, Alespoň, že je zasloužený vítěz, ale Survivor jde dolů už několik let. Neočekávám, že se to zlepší, ale snad budu překvapen (upoutávka samozřejmě mrdka)... Ústřední postava: Tyson Oblíbenci: Gervase, Tyson Neoblíbenci: Tina, Monica ()

Cagayan (2014) (S28)

Myslím, že tohle byla nejlepší řada od Samoy. Zajímavý cast i do budoucna, doufám, že je ještě někdy uvidím... Ústřední postava: Tony Oblíbenci: Spencer (TOP), Woo, Tony Neoblíbenci: J'Tia, Kass, Trish ()

San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (S29)

Tak to šlo od minulý sezóny extrémně dolů, takovej pád si ještě nepamatuju... Jako by se Survivor minule naposledy nadechl, a dnes zemřel navždy. Bude hodně těžký se z toho dostat a vytvořit ještě nějakou kvalitní sérii. Letos: nudní hráči, absolutně nikdo, kdo by trochu vyčníval. Určitě by to chtělo prudkou změnu prostředí (klidně vnitrozemí jako Tocantins nebo Gabon) a hlavně vrátit odměny jako za starých časů... Dělá to hodně a několik stovek dolarů by ještě CBS nezabilo! Kde jsou soutěže o auto, výlety za poznáváním místních, luxusní noci na lodi? Ústřední postava: Jon Oblíbenci: Reed Neoblíbenci: Missy, Val ()

Worlds Apart (2015) (S30)

Dirty 30? Průměr, nic extra, snad jen vítěz a jeho herní příběh je zajímavý. Ústřední postava: Tyler Oblíbenci: Joe, později i Mike Neoblíbenci: Dan, Carolyn, Lindsey, Nina ()

Kaôh Rōng (2016) (S32)

Prostě klasická série, co se týče posledních 12 řad. Poměrně nuda, špatné odměny a cast, kde si těžko někoho oblíbíte. Ústřední postava: Tai Oblíbenci: Kyle Neoblíbenci: Aubrey, Debbie ()

Millennials vs Gen X (2016) (S33)

Co se týče soutěžících a jejich strategie, tak jsem se konečně po letech opravdu bavil. Challenge a odměny na druhou stranu nebyly nic moc, což je ovšem trend už delší dobu. Navíc tolik idolů už tu hru dost zničí. Celkově ale nadprůměr a velký respekt vítězi za vystoupení na final tribal council, výborná strategie! Ústřední postava: David Oblíbenci: Brett, Jay Neoblíbenci: Jessica, Will ()