Epizody(9)
-
Bomby na 92. kilometru (S01E01)
-
Rudé růže, černá smrt (S01E02)
-
Nový parťák (S01E03)
-
Vražda a zabití (S01E04)
-
Smrt ve stovce (S01E05)
-
Stařec a chlapec (S01E06)
-
Falešní policisté (S01E07)
-
Samuraj (S01E08)
-
Konečná pro všechny (S01E09)
Hrají
Patricia Thielemann
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Birgit Schneider
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Tim-Owe Georgi
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Egon Hofmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Natascha Graf
Írán
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Horst Günter Marx
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Volkmar Kleinert
Německá říše
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tajemství And (1972) (seriál)
Walter Tschernich
Československo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karin Seven
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Claudia Theresa Muench
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mario von Jascheroff
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Benjamin Kvítko (2002) (seriál)
Julius Jellinek
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Axel Wandtke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Alexander May
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Terne
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Uwe Zerbe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ronald Spiess
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Silke Matthias
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ursula Diestel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)