Epizody(11)
-
Město v ohrožení (S12E01)
-
Stará škola (S12E02)
-
Infarkt (S12E03)
-
Únos (S12E04)
-
Krysí hnízdo (S12E05)
-
Stoprocentní ztráta (S12E06)
-
Vymahač (S12E07)
-
Exodus (S12E09)
-
Oko za oko (S12E09)
-
Žít a nechat žít (S12E10)
-
Mezi nepřáteli (S12E11)
Hrají
Günter Barton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Tatjana Blacher
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alissa Jung
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Aljosha Horvat
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Frank Maier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Volker Büdts
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Peter Ketnath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Dirk Borchardt
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Suzan Anbeh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Peer Jäger
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Huub Stapel
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nic Romm
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ania Niedieck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steffen Bielig
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Marina Krauser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Roland Peek
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Wiebke Zielke
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Domanski
Nejlepší seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Stobbe
Nejlepší seriály:
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Chris Friebe
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Odvážní andělé (2003) (seriál)