Epizody(15)
-
Konec světa (S14E01)
-
Panter (S14E02)
-
Operace Gemini (S14E03)
-
Ztracený syn (S14E04)
-
Bratrská láska (S14E05)
-
Staří přátelé (S14E06)
-
Kartel (S14E07)
-
Rýn v plamenech (S14E08)
-
Milovaný nepřítel (S14E09)
-
Kóma (S14E10)
-
Odměna za zabití Kim Krügerové (S14E11)
-
Kybernetická bouře (S14E12)
-
Zatmění (S14E13)
-
Beze stopy (S14E14)
-
Operace Tygr (S14E15)
Hrají
Bernd Gnann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christian Feist
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stephane Lalloz
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jenny Winkler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nils A. Schulz
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tillbert Strahl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ralf Richter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Miranda Leonhardt
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
André Dietz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julia Hartmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Markus Majowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rudolf Kowalski
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Manuela Wisbeck
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Michael Härle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Oliver Stein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steffen Laube
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Manuel Schlegel
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Richard Hucke
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Alexis Schvartzman
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)