Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

Strandmon

Ujetá psycho romanťárna, kde se hlavní hrdinové láskou doslova téměř sežerou. Film je řemeslně zpracovaný výborně. Kamera, prostředí a absurdní atmosféra fungují skvěle. Líbilo se mi i dost černého humoru, který tvůrci dokázali i dobře skrývat jen pro pozornějšího diváka, což celkem dokázalo zastínit velkou předvídatelnost celkového příběhu (poster se tu příliš nepovedl). Herci byli sympatičtí a Stan si tuhle roli vyloženě užíval, takže tady bez problému. Chyběl mi ale větší spád (první půlka prostě nuda) a celkově jsem čekal, že to bude mnohem víc drsné a krvavé. Film si vlastně první kapku krve nechává až do úplného závěru a tak bych ho zařadil opravdu jen do těch mírně znepokojivých. Každopádně je to celkem dobře natočená, originální jednohubka, která doplácí na fakt, že příliš nedokáže ničím překvapit, ačkoliv by vzhledem k tématu rozhodně měla. ()

HonzysKISS

Opět jeden z debilních klišé hororů, kde se z obětí stanou hrdinky. A taky tu musí hrát každá rasa. Samozřejmostí je, že hlavní černoška je lesba. Jediné, co tento film zachraňuje, jsou scény s lidským masem, které se povedly opravdu luxusně. Týpek tam hraje takového mladšího Hannibala Lectera, což je super. Dokonce to ani není moc komedie, jak se uvádí. Bál jsem se, že zazní trapné vtipy. Akorát je velká škoda, že se ve filmu nic moc neřeže. Jako by té holčině nechtěl zkřivit ani vlásek. Takže vlastně kanibal o ničem. 50/100 ()

Renfield

Proč dát něčemu co tak dlouho funguje ten nejočekávanější a zároveň nejkýčovitější závěr, když se nabízí nejen absurditou podstatně lépe padnoucí pokračování večeří a tím i prohlubování vztahu Steva s Noou. Daisy Edgar-Jones i Sebastian Stan celý film táhnou, od fajn scény v baru to mezi nimi funguje na výbornou, proto mohlo být více "romantiky", minimálně do vyžrání zásob. Nakonec k tomu padne i velmi zajímavý a dobře nasvícený interiér, jenž kamera umí správně zabrat, vůbec právě jídelnu. 65% ()

Kacitr

Všiml si někdo na začátku, toho označení uličky v obchodě? Stálo tam FRESH MEAT. Nevím, proč to upoutalo mou pozornost - ale jak tam tak Noe stála s tím telefonním číslem od cizího týpka, napadlo mě: no, tak ten tě rozseká na kousky. Nebyla jsem daleko od pravdy. Obdivuji hlavní hrdinku, že po třech dnech známosti si jen tak odjede na výlet do lesů na romantický víkend. Asi slyšela málo podcastů a horory kolem ní taky jen tak prosvištěly. Skvělý nápad. Parádně natočené. Atmosféra od začátku až do konce. Steve slizkej od první sekundy. Skvělá nejlepší kámoška. Svěží vítr mezi vším tím, co se teď točí. ()

Wancohoff

Vzhladom na temu to mohlo mat viac gore scen, ale aj tak je to slusne, a na pocudovanie to nenudi ani pri takej dlhej stopazi. tak dam 4 ()

dannyyy

Tématika kanibalismu není nic pro mě. Hnusí se mně tohle téma a vyhýbám se mu. U tohoto filmu jsem ani nevěděl do čeho jdu a po zjištění jsem se to snažil dokoukat. Když teď ale tak přemýšlím, tak to bylo velmi dobře a chytře natočené. Nebyly tam vlastně žádné přímé záběry kanibalismu, jen režie si dokáže s vaší myslí pohrát tak dokonale, že vlastně uvěříte tomu, že na talíři se špagetami není mleté maso vepřové nebo hovězí, ale právě to lidské. A úplně mě dostal dotaz hlavní aktérky, kdy se ptá, jestli právě ochutnává svůj vlastní zadek 😁 Musím přiznat, že celkově byl film velmi zábavný. Doporučuji. ()

Flopik

Ubrať z prestrelenej dĺžky, pridať na hororových veciach, trocha viacej humoru a šiel by som na plný. Sebastian vynikajúci, dobre sa nato pozerá a celé je to pekne originálne. Ja som sa však nejako extra nenasmial čo mi dosť vadilo a miestami som sa už začínal nudiť. Koniec výborný, zbytočne sa nenaťahoval. U mňa za 4*. ()

cskomando

Bohužel, zase nevyužitý potenciál. K čemu je ta stopáž filmu tak dlouhá? Když už teda má být film o porcování lidského masa a věří si tvůrci natolik, že z toho udělají 2 hodinovou podívanou... Pak očekávám pořádnou bizarní nálož, ale zde se opět šetří kde se dá, aby toho bylo co nejméně vidět. ()

Sunny.69

Konečně po dlouhé době něco "svěžího" v kategorii hororů. Výtečný a nečekaný závěr tomu u mě vysloužil pátou hvězdu. ()

bozka10

Skvelá romantika z nádychom luxusnej gastronómie, donášková služba priamo k vaším dverám spolu s fotografiou a menom produktu.Veľmi osviežujúci, zábavný a napínavý thriller.Príjemné prekvapčo.Silné 4. ()

DavidHolub

Zatím nejlepší horor v roce 2022. Začátek je pomalejší, a každý čeká, kdy už se to konečně zvrtne. Po zhruba tři čtvrtě hodině to začne. Perfektní thriller, který nestíhá nudit. Musím také ocenit skvělý herecký výkon Sebastiana Stana. Velké překvapení. 10/10!! ()

Harpy

Zaujímavé, zábavné aj desivé do poslednej minúty. Vedela som o čom to bude cca a to mi ubralo trošku prekvapenie ale inak super, po dlhšej dobe lepší film konečne. Chválim tiež perfektnú kameru a veľmi uveriteľné reakcie a správanie hercov, extrémne som sa vžívala do deja. ()

Stocki

Tak jsem se zase jednou nechal zlákat na zdejší poměrně vysoké hodnocení, aniž bych si pročetl komentáře. Obrovská chyba! Zařazení do kategorii je zcela mimo mísu, jelikož se nejedná o komedii ani horor, ba co více, už zcela jistě ne thriller! Více by sedělo romantický-gastronomie. Dalším poměrně velkým minusem je zbytečně dlouhá délka, neskutečně utahané tempo a klišé v podobě předvídatelného děje. Opět nedovedu pochopit zdejší hodnocení v “červených” barvách. Čekal jsem první cenovou kategorii, dostal jsem začouzenou a zaplivanou knajpu na nádraží. Dobrou chuť! ()

ink flo

Pravděpodobný rekordman v soutěži "za jak dlouho se objeví název filmu", když během něj začala hrát "I Hear New World" Joe Meeka (který si v 60tých letech rozjel amfetaminovou toxickou psychózu a zabil svojí bytnou a pak sebe, což by byl sám o sobě námět na film) tak bylo jasný, že tu půjde o něco speciálního. Variace na Patricka Batemana, kterého to připomíná uhlazenou slizkostí hlavního psychopátka a jeho zálibou v luxusním interiéru a 80s pop hitech. Pak je to samozřejmě taky svérázná veganská agitka. A ze všeho nakonec je to originální příspěvek do konspiračního Qanon univerza, který bude spousta jeho méně bystrých příznivců považovat za dokument. Hezká eskalace od romantického začátku ke gore zakončení, ambivalentní hra Stockholm syndrom kočky Daisy Edgar-Jones (francouzský typ herečky alá Charlotte Gainsbourg nebo Sophie Marceau) s myšákem. Při tom všem se dá prominout i nelogické chování zůčastněných aneb základní pravidlo zní "nikdy nevolej policii, když to můžeš šetřit na vlastní pěst". ()

zahadum

Hulu parádne rozbieha svoje portfólio ! .... Toto je už o riadny level vyššie ako minule " No exit " ..Priam filmárska lahoda pre ľudí čo majú radi nezvyčajné a vymazlené filmy ako ja !. Film v ktorom sa úvodne titulky objavia v 33. minúte filmu sľubuje niečo extra. Pomaly stupňujúca atmosféra v ktorej je začiatok predkrm na špecialitku šéfkuchára a to doslova...plus otázka pre všetkých dnešnej doby : koľko ste ochotný zo seba obetovať ? Dôležitá otázka. Film je masaker v tom, že do tak šokujúcej témy vpašoval pomerne krásne kúsky humoru a tak sarkasticky až z toho človeku skáče husina. Spokojný ! výborne a prekvapivo film dokázal držať tempo aj v skoro dvoch hodinách. Posaďte sa , nejedzte a nepite a vychutnajte si dokonalý filmársky gurmánsky zážitok roka ! 80% ()