USA,
2024, 5 h 43 min
(Minutáž: 30–43 min)
Tvůrci:
Beau DeMayoHudba:
The Newton BrothersHrají:
Chris Potter, Jennifer Hale, Alison Sealy-Smith, Cal Dodd, JP Karliak, Lenore Zann, George Buza, A.J. LoCascio, Holly Chou, Catherine Disher, Matthew Waterson (více)Epizody(10)
-
Ke mně, moji X-Meni (S01E01)
-
Úsvit svobody mutantů (S01E02)
-
Z ohně zrozená (S01E03)
-
Motendo / Život a smrt – část 1 (S01E04)
-
To si pamatuj (S01E05)
-
Život a smrt – část 2 (S01E06)
-
Krásné oči (S01E07)
-
Tolerance je vyhynutí – část 1 (S01E08)
-
Tolerance je vyhynutí – část 2 (S01E09)
-
Tolerance je vyhynutí – část 3 (S01E10)
Hrají
Chris Potter
Kanada
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Jennifer Hale
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Alison Sealy-Smith
Barbados
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Směr jih (1994) (seriál)
Střední škola Degrassi (2001) (seriál)
Cal Dodd
Irsko
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Scott Pilgrim jde na věc (2023) (seriál)
JP Karliak
USA
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Castlevania (2017) (seriál)
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Lenore Zann
Austrálie
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Želvy ninja (2003) (seriál)
George Buza
USA
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Detektiv Marlowe (1983) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
A.J. LoCascio
USA
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Voltron: Legendární obránce (2016) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Holly Chou
Nejlepší seriály:
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Catherine Disher
Kanada
Matthew Waterson
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)
Kouzelníci: Příběhy z Arkádie (2020) (seriál)
Ross Marquand
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Gui Agustini
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Zakletý v čase (2022) (seriál)
Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál)
Lawrence Bayne
Kanada
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Cardinal (2017) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Todd Haberkorn
USA
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Osudná jiskra (2019) (seriál)
Eric Bauza
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Gil Birmingham
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Christine Uhebe
Brazílie
Courtenay Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Michelle McMillan
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)