Reklama

Reklama

Recenze (9)

Rogamko 

všechny recenze uživatele

Tento diel by si zaslúžil 100%, toto všetko čo sa odohralo je neskutočne impozantné a som veľmi rád že je to hlavne drsné, celý seriál má perfektný nádych a ja som z neho nadšený. Len to čakanie keby bolo kratšie.  Konečne sa zas Marvel trafil do čierneho. Smrť, bolesť, láska a ten záver tohto dielu to bolo niečo brutálne GAMBIT. 10/10 ()

Big_Boss 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další epizoda = další trefa do černého. Původně jsem si z popisu epizody myslel, že nás čeká klidnější díl ve stylu found footage, kdy budeme více rozebírat charaktery a odhalovat kdejaká jejich tajemství. No a to jsem z určité míry dostal, ale bylo toho mnohem víc. Konečně dostaneme odpovědi na minulost Rogue a Magneta, přímou konfrontaci Rogue a Remyho, zajímavý (další) obrat s Madelyne Pryor a epickou akční režbu nakonec, kde mě její závěr nechal úplně němého. A to mám teď na rozuzlení čekat další dva týdny? Další díl bude normálně za týden, ale bude to ukončení rozjetého příbíběhu LifeDeath se Storm a Forgem. No, zatím je tahle revival série asi to nejlepší, co jsem z X-Men univerza viděl od filmového Days of Future Past... a věřím, že ho po konci téhle série překoná. PS: Jen ten Wolverine je pořád odsunutý na druhou kolej a nemůžu se zbavit dojmu, že to tvůrci udělali schválně kvůli jeho nadměrnému využívání ve Fox filmech. Neříkám, že by mi to nějak vadilo, protože tenhle seriál dokáže udělat z každého X-Mena zajímavého jedince (narozdíl od zmíněných filmů), ale pořád doufám, že bude mít Logan nějakou památnou scénu v téhle sérii nebo aspoň centrickou epizodu v nadcházející sérii. ()

Reklama

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

11/10 Dechberoucí filmovost, obrovský cit a režijní um pro gradaci a celkovou dramaturgii scén (slavnostní ples!), dokonale využité propojení okouzlující animace a skvělé hudby (příchod na ostrov), komplexita a místy až neuvěřitelná emoční síla scénáře. Nejsem úplně mírou kvality překvapen vzhledem k dosavadní úžasné kvalitativní konzistenci tohoto seriálu, ale pro "Remember it" si tvůrci v čele s Beauem DeMayem vytáhli snad úplně všechny trumfy. Tohle je na úrovni těch nejlepších hraných komiksových filmů, a v některých ohledech překonává i je. PS: Tesat do kamene: "Not many nations elect terrorists to be their leaders. And yet so many nations allow their leaders to become terrorists." ()

Artogon 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po minulej prakticky teen movie epizóde som čakal, že sa seriál všeobecne bude chcieť opäť zapáčiť skôr deťom, ale naopak hneď ďalšiu epizódu skutočne deťom nepúšťajte. Hlavným motívom tejto epizódy je skrátka a jasne smrť. Po úžasných úvodných dvoch epizódach sa seriál tak trochu hľadal. Videli sme hororový žáner, videli sme teen movie žáner, v polovici epizódy som chcel dať priemerné 3 hviezdy, pretože som čakal, že to je ďalšia skúška žánru, tentokrát romantického. Od polovice dielu som ale dostal presne tú dávku zúfalstva, utrpenia, akcie a smrti, kvôli ktorej som bol unesený z úvodu série. ()

Tomasianov 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vážení pozor pozor tu sa dosť možno jedná o vôbec najlepšiu epizodu v animovanom seriáli akú som kedy videl. Nemám slov stále mám polovicu seriálu pred sebou ale takýto comeback seriálu môjho detstva som si ani len vo sne nedokázal predstaviť už len to že píšem recenziu iba na jednotlivý diel ešte pred tým než som vôbec videl celý seriál sa pravdepodobne už ani opakovať nikdy nebude ale toto je ozaj špeciálna udalosť. Samozrejme že štvrtá epizoda je slabá a samozrejme že seriál pôsobí miestami skratkovito ale to čo boli tvorcovia schopní dať dohromady v piatej epizode je zatiaľ absolútny strop. A tie hlášky ktorý tu padli či už od Magneta alebo Gambita sú samé o sebe viac epic než celá 8. séria Game Of Thrones (let that sink in). ()

Zajímavosti (1)

  • V záběru na noční nebe během ohňostroje na ostrově Genosha můžeme vidět siluetu Watchera, entity známé z komiksů a především ze seriálu What if...? (od r. 2021). (UncleMorty)

Reklama

Reklama