Armády tyranské moci si brousí zuby na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie a jedinou nadějí na přežití jejích obyvatel se stane tajemná cizinka. (Netflix)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Nevypadá to špatně, jsem rád za každý ambiciózní originální nový fantasy či sci-fi projekt... ale trochu se bojím, že to Snyder zase utopí ve své samohaně :D

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

BROKEN_

Snad na těch zpomalovačkách nebude tak ulítávat jako v JL, kde s nimi prodloužil film o šílených skoro 25 minut :D

Trailer ale nepůsobí špatně, psali že uvedl jako inspiraci Heavy metal magazín a musím říct, že to celkem tak působí jako ty staré dva animované filmy. Snad to nebude kvalitou jako jeho poslední tvorba a tady se zase předvede po letech.

na příspěvěk reagoval PKD

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Zdá se mi to nebo je to natočeno stejně hnusně jako Army of the Dead?

na příspěvěk reagoval Deyw

BROKEN_ (hodnocení, recenze)

Trailer. Rebel Moon vypadá suprově. Typický Zack Snyder hodně slow-motionů, krásné záběry a hrozně moc mi to stylem, barvami připomínalo 300 a Sucker Punch. Jakože hezký mix Star Wars, Duny, Souboj Titánů a nevím co ještě. Ale něco mi říká že trailer byl složen i ze záběrů z druhé části protože to bylo našlapaný akcí jako prase. Snad se dostaví velká pecka protože Netflix a hlavně Snyder po slabším Army of the dead potřebuje pecku jako kráva aby připomněl že to pořád v sobě má. jako jeho fanoušek se nemůžu dočkat.  :-)

na příspěvěk reagoval W.Dow

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Že by v rámci Gamescom Oppening night live?

Na minulé akci Geoffa Keighleyho totiž odvysílal netflix trailer na Zaklínače.

CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

nah zatím jsem viděl jen ultimání kýč, buďto to bude super příběh a šlapající story a tempo, nebo to bude jen sračka typu "Prsteny Moči".

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

jo, tohle bude naprosta pecka..ten jeho vizual a kamera jsou nekde jinde at si kazdej tvrdi co chce...tesim se hodne :)

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Když Zack Snyder uviděl zástupy, vystoupil na horu, a jak se posadil, přistoupili k němu jeho fanoušci. Otevřel ústa a učil je: „Blahoslavení chudí v duchu, neboť jejich je nebeské království. Oni k tobě příjdou Zacku, oni k tobě jednoho dne příjdou a pokloní se králi všech králů. https://pbs.twimg.com/media/F0DL3IvWcAYrfd1?format=jpg&name=medium , https://pbs.twimg.com/media/F0IVjJtWIAACqS9?format=jpg&name=medium ,https://pbs.twimg.com/media/F0ICtZkXsAAQKld?format=jpg&name=large , https://pbs.twimg.com/media/F0IUWxFX0AESfJt?format=jpg&name=large a https://pbs.twimg.com/media/F0CT2qnX0AAgY51?format=jpg&name=medium

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

https://pbs.twimg.com/media/F0IXjrjagAAnZe8?format=jpg&name=large , https://pbs.twimg.com/media/F0IXjriaMAAtgua?format=jpg&name=large , https://pbs.twimg.com/media/F0IXjriakAAY3gz?format=jpg&name=large a https://pbs.twimg.com/media/F0IXjrjakAAvqDB?format=jpg&name=large takový to, když ti zakážou natočit Star Wars film, protože by byl moc brutální, kladné postavy mají PTSD a záporáci sou sbírka magorů, tak se sebereš a ten film si natočíš stejně, ale né pod hlavičkou Disney.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Že by konečně "starwars" pro dospělé publikum bez tupých rádoby morálních smažek se světelnými meči?

BROKEN_ (hodnocení, recenze)

woodsman

V to doufám. Snad to Snyder nenatočil ve stylu Army of the Dead - rozmazaná kamera, ale jako svoje předešlé díla. Nejlíp jako Man of steel,  to by se podle mě k tomu filmu hodilo.

na příspěvěk reagoval woodsman

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

05.07.2023

Koncem roku uvede na Netflixu režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Watchmen) svoji novou epickou sci-fi Rebel Moon, respektive její první část. Dvoudílná sága ale bude údajně jenom začátkem, už nyní… (více)